Vypnout reklamu :(
Vypnout reklamu :(

V kategorii ‘Hry’

[HRA NA ANDROID] 9GAG Redhead Redemption

pvQnKy3WV_600w_v1

Je naprosto běžný den ve městě a nejednou…počkejte! Je zde spoustu zombie nepřátel a kde je maminka s tatínkem? I dítě si zastříli. Popadněte svého bratra a vydejte se na bitvu mezi zombie nepřáteli.

[HRY NA ANDROID] Wartune: Hall of Heroes

wartune-hall-of-heroes-0.5.0-1_568x320

Jste připraveni na parádní RPG hru? Wartune Hall Of Heroes je právě teď připravené na váš telefon, tak se připojte k miliónům hráčům z celého světa a sdílejte své vítězství s kamarády. Jedná se opravdu o parádní online hru. Však podívejte se na video v naší novince.

[HRA NA ANDROID] Clones Crusade

1

Veďte malou armádu statečných hrdinů, kteří budou bojovat proto armádě zlých klonů, kteří kradou identitu nevinným lidem. V této android hře budete mít za úkol prozkoumat celé městské ulice, které jsou celé nepřátelských klonů. Zničte tyto nepřátele.

[HRY NA ANDROID] Turbo Run

maxresdefault

A máme tady další novou hru, kde budete neustále s klukem nebo holkou utíkat kupředu. Hlavní je, abyste se dokázali vyhnout veškerým překážkám a posbírali dostatek mincí a věcí. Nikdo vás nesmí zastavit! Na to nesmíte zapomenout, protože pokud vás někdo zastaví, tak to pro vás znamená konec hry.

[HRA NA ANDROID] Pick A Pet

ScreenHunter_13

Dnes tady máme logickou hru, ve které se budete snažit ze začátku vybrat svého domacího mazlíčka. Tím, že praskáte, spojujete různé zvířátka na hrací ploše, tak máte možnost posbírat nové mazlíčky se speciálními schopnosti.

[HRA NA ANDROIDY] Monster Legends

ScreenHunter_11

Od vývojářů Dragon Cit tady máme novou hru, která se jmenuje Monster Legends. Snažte se neustále otevírat nové schopnosti a skvělou sílu, která je v této hře opravdu možná. Celá mapa je jedno velké dobrodružství, které nesmíte vynechat. Pojďme se na hru podívat blíž.

[HRA NA ANDROID] Tessera

ScreenHunter_7

Dnes si dáme logickou hru, kterou nám poslal jeden návštévník našeho webu. Jedná se o kombinaci 2D Rubikové kostky. Budete muset řešit různé logické úlohy a odstraňovat jednotlivé baravné objekty, abyste vyplnili mozaiku.

[HRA NA ANDROID] The Witcher Battle Arena

ScreenHunter_4

Určitě znáte zaklínače. Nejedná se ale o úplnou konverzi hry tohoto typu, ale je to zcela nová hra. Samozřejmě slouží jako reklama pro samotného zaklínače, který teprve vyjde. Dnes budete bojovat v jedné aréně, kde bude celkem dva až tři týmy, kteří proti sobě budou bojovat. Vždy se snažte převzít a držet stanoviště.

[HRA NA ANDROID] Six-Guns: Gang Showdown

unnamed

Prozkoumejte opravdu obrovský svět divokého západu a buďte vpředu v bojích s vašími kovboji. Jedná se o hru z pohledu třetí osoby. Buck Crosshaw nikdy nezastřelil osobu, která si to nezasloužila, ale teď dokázal předstírat svou vlastní smrt, aby utekl do Arizony. Buck je zpátky s jinou tváři.

[HRY NA ANDROID] Death: Sniper fire

1_death_sniper_fire

Změňte směr historie s vaší velmi mocnou odstřelovací zbraní. Dokončete hned několik nebezpečných misí a zničte své nepřátele. Zahrajte si na legendárního odstřelovače v této Android hře.

[ANDROID HRA] 3D Monster Truck Racing

screen568x568-84

Ovládejte celosvětově nejvýkonnější vozidla a naskočte přímo do epického derby. Hra se naprosto vyžívá v extrémních demolicích a řízení těchto monster trucku. Hru si můžete zahrát i online na herním serveru HerniBox.cz

[ANDROID HRY] Defend Your Life!

1_defend_your_life

Chop se role ochránce svého těla a pokus se bojovat proti zlým bakteriím, které vás chtějí zabít. Rozestavte ve svém těle různé věže, což jsou vlastně vaše bílé krvinky a bojujte proti bakteriím, které chtějí nabadnout váš organismus.

[HRY NA ANDROID] Daily Racing

ScreenHunter_10

Vysoké rozlišení této hry dodává naprosto úžasný zážitek. Hra má celkem 17 nových map. Pokud chcete zažít ty nejlepší závody, tak jste tady konečně správně. Užijete si vysokou rychlost a luxusní automobily.