Vypnout reklamu :(

V kategorii ‘Hry’

Ultimate Robot Fighting

155305fak5ehug4jw2u3wa

Novinka! Nemáte dostatek bojových robotů? Tedy her, kde bojujete s roboty proti sobě? No tak to pro vás máme dobrou zprávu. Je tady nová robotí hra, která bude mít vylepšenou umělou inteligenci. Bojovat budete v různých arénách.

GTA: Chinatown Wars

chinatownwars_kungfuling_1920x1200

Rockstar Games se rozhodl, že přinese pro Androiďáky jedno malé překvapení v podobě staro-nového GTA: Chinatown Wars. Tato hra byla dostupná pouze pro iOS, ale právě dnes si ji můžete stáhnout i do svého Androidu.

Chcete si zahrát skvělé hry? + překvapení

12312

Krom toho, že provozujeme web, kde píšeme různé informace o hrách, aplikacích na systém android, tak jsme se rozhodli, že vytvoříme ještě malou podsekci, kde zpřístupníme web pro hráče. Na daném webu proto naleznete různé online hry. Krom toho tady máme herní server, který má spoustu nových online her a některé z nich jste mohli hrát […]

[Hra na Android] Tales from the Borderlands

2742538-rhys-smash-card

Od vývojářského studia Talltale Games je tady nová hra. Jedná se o hru Borderlands, která je právě dostupná ke stažení na Google Play. Pokud jste tedy fanoušek této série, která byla i na PC a konzolích, tak si ji zahrajte. Pokud jste hráli The Walking Dead hry, tak víte, co od této hry čekat. Opět se […]

Snowboard Party

1_snowboard_party

Sníh tady sice ještě nemáme, ale pro nadšence snowboardu bude tato hra naprosto parádní. Zahrajte si závodní hru, která probíhá v 15 různých místech. Hra byla dostupná na Google Play již od 10.12.2014. Pojďte si zahrát i se svými kamarády v online módu.

[GAMELOFT’S] Brothers In Arms 3

Brothers-in-Arms-3-přinese-nejlepší-grafiku-na-Android-tablety

Právě dnes má vyjít nový Brother In Arms 3 na Google Play. Kdy přesně to nevíme, ale zkrátit si dobu čekání můžete díky novému traileru, který je nabušený akcí. Ihned jak hra vyjde, tak se vás budeme snažit informovat. Zůstaňte proto na příjmu.

Sim City BuildIt

Sim-City-BuildIt-Android-Game-1

SimCity BultIt se konečně dostalo do světa. Původně byla tato hra jen pro Kanadu, ale právě dnes se rozšířila i do jiných zemí. EA poslalo do světa nový trailer, který ukazuje, jak skvělá hra je. Můžete se na něho podívat v novince a zároveň si hru i stáhnout!

Half-Life 2: Episode One

half-life-2-episode-1-hlavni

Hráli jste Half-Life 2? Chcete si ho zahrát znovu? Pokud disponujete skvělým Nvidia Shield Tabletem, tak můžete. Zároveň nevylučujeme možnost, že v budoucnu se objeví i na mobilních telefonech. Přeci jenom, kolik starších her už máme na mobilech?

Hra roku 2014 – Summoners War

unnamed

V následujících dnech budeme vkládat na naše stránky hry roku 2014. Bude se jedna o ty nejlepší hry, které za celý rok vyšly. Jednu takovou máme a jmenuje se Summoners War. Tak pojďme se na ní krátce podívat, ať si ji můžete zahrát.