6 nejlepších skateboardových her na Androidu

Určitě znáte světoznámého skateboardistu Tony Hawk, podle kterého byla vytvořena i několikaletá herní série, kde jste blbli na skateboardu. Tato série probíhala několik let a to na PC.

Avšak na mobilní telefony něco podobného chybělo. Hry jsou zdarma anebo i placené.

Epic Skater 2

Jedná se o jednu z novějších her, kde si máte možnost upravit svého hrdinu a k dispozici je desítky kariérních úrovní. Hra je vytvořena ve stylu 2.5D. Uvnitř hry jsou in-app platby, takže si za reálné peníze nakoupíte různé oblečení nebo i vylepšení.

Epic Skater 2
Price: Free

Mike V: Skateboard Party

Jedná se o jednu z mála her, která v této oblasti disponuje konzolovou kvalitou. Hra nabízí kariérní mód s více než 30 různými oceněními, volný mód, možnost si upravovat hrdinu a je zde decentní grafické zpracování.

Skateboard Party 3

Další hra, která se svým zpracováním blíží konzolové kvalitě nebo-li spíše k PC verzím, ale v naprostém počátku. Provádějte nespočet triků a upravujte si hrdinu. Nechybí online multiplayer mód, podpora ovladače, zahrát si volný mód. Hra se velmi podobá hře Mike V, kterou ukazujeme nad touto hrou. Je to tím, že hra pochází od stejného vývojáře.

Skateboard Party 3
Price: Free

Skateboard FE3D 2

Jedná se o parádní arkádovou hru, která se odehrává ve skejt parku. Nicméně kvalitou docela zaostává. Na druhou stranu nejsou zde žádné platby uvnitř hry, takže je celkem celá zdarma. V případě problémům a sekáním můžete hře snížit grafiku.

Skateboard FE3D 2
Price: Free

Stickman Skate Battle

Pravděpodobně jedna z nejvíce populárních skateboardových her na mobilní telefony. Grafické zpracování je sice decentní, ale lze si tady zahrát bitvy s ostatními hráči. Posbírejte dostatečně vysoké skóre. K dispozici je tréninkový mód, časový zabiják nebo týdenní turnaje. Hra podporuje i ovladač, Android TV nebo Nvidia Shield.

Stickman Skate Battle
Price: Free

True Skate

True Skate je velmi populární hra, kde sice nemáte přímo hrdinu, který jede na skateboardu, ale jste to vy. Vše ovládáte jen za pomoci prstů. Dostaňte se na první místa ve světovém žebříčku hráčů, prožijte několik misí a úprav. Uvnitř aplikace jsou možnosti k zakoupení za reálné peníze, se kterými si můžete permanentně odemknout části skateparku nebo misí či pouličních kurzů.

True Skate
Price: CZK 54.99