Vypnout reklamy

Zahrajte si skvělou logickou online hru, ve které je pro vás připraveno celkem 48 úrovní. V každé z nich máte za úkol rozsvítit jednotlivé žárovky a podle toho také získáte skóre. Dávejte si pozor, abyste zbytečně nepřesouvali elektrody tam, kde to nebude fungovat, protože přicházíte o body.

Je zapotřebí, aby se elektřina dostala od generátoru až k samotnému napájení jednotlivých žárovek. Generátor se tváří značkou blesku a od něho poté putuje elektřina dále. Nepůjde to však v případě, když ji nebude mít po čem vést. Jedná se tak o vedení, které dorazí do rozdělovače, kde následně elektřina poputuje tam, kam má. V tomto případě do žárovek na obou stranách desky. Nebude to vůbec jednoduché, tak se do toho dejte a ukažte, co ve vás je.

Zahrajte si hru právě teď

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.