Vypnout reklamy
24.11.2016

America’s Army: Special Forces [9.8/10]

Jedná se o PC hru z pohledu první osoby, která má spoustu akce už od začátku do konce. Je to společný projekt národní obrany Spojených Států a US Army. Původně to bylo tak, aby hra propagovala americkou armádu.

Co v PC hře America’s Army: Special Forces zažijete

Hned na začátku si vyzkoušíte, jak probíhá takový Americký výcvik na vojáka. Budete muset splnit konečný test a následně plníte mise. Ve většině případů Amerika bojuje na území blízkého východu, kde operují teroristé. Hra si hodně zakládá na tom, aby bylo vše reálné a to i samotná střelba. Můžeme říci, že se to daří. 

Aby toho nebylo málo, tak k dispozici je hra pro více hráčů. Zaregistrujte se na webu American’s Army. Pokud dokončíte více a více tréninku, tak se vám otevřou mapy a jiné bonusové věci.

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.