Vypnout reklamy

Dnes si zahrajete PC hru, ve které si zahrajete simulátor života. Hlavním úkolem je udělat vše proto, abyste se postarali o celou svou rodinu. Máte možnost je ovládat tak, že jim dáváte jídlo, chodíte se simíky do práce, do školy nebo si užíváte důchodu.

Co ve hře The Sims 2 zažijete

Parádně zpracovaná hra, která byla velmi hraná a možná stále je. Jedná se o to, abyste se postarali o svou rodinu. Můžete žít sami, udělat si svatbu nebo se kamarádit. Následně dojde i na dělání dětí. Časem však zestárnete a nastupuje nová generace. Můžete však využívat elixír života, který prodlužuje život jednotlivých simíků. Dá se tak žít nekonečně dlouho.

Využívejte své simoleony (peníze) a nakupujte nové spotřebiče, stavějte dům, příjezdové cesty a budujte si sousedské vztahy, abyste je mohli povolat na své párty. Věříme, že vás hra opravdu zaujme a ten, kdo hru nemá zakoupenou si může u nás stáhnout demo verzi hry.

Podpořte však vývojáře zakoupením hry, jelikož v dnešní době už nestojí vůbec hodně peněz a rozjede ji každá PC sestava.

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

HODNOCENÍ ANDROID APLIKACE / HRY
Kdy se hodnotilo
Aplikace / hra k hodnocení
The Sims 2
Získané ohodnocení
51star1star1star1star1star