Vypnout reklamy

Google a tým Fitbit pracují společně na next-gen fitness hodinkách

Vydáno dne: 2.5.2018

Google a FitBit se spojili dohromady, aby vylepšili fitness hodinky. Tyto fitness hodinky byly oznámeny toto pondělí a disponují API rozhráním od Google Healthcare, který odesílá veškeré zdravotní data do EMR systému, který využívají doktoři a nemocnice (pouze USA). Cílem je více informací ohledně pacientů a lepší péče Cílem je, aby obvodní doktoři měli více […]

Google a FitBit se spojili dohromady, aby vylepšili fitness hodinky. Tyto fitness hodinky byly oznámeny toto pondělí a disponují API rozhráním od Google Healthcare, který odesílá veškeré zdravotní data do EMR systému, který využívají doktoři a nemocnice (pouze USA).

Cílem je více informací ohledně pacientů a lepší péče

Cílem je, aby obvodní doktoři měli více a dostatek informací ohledně svých pacientů a mohli tak pro každého dělat lepší péči, kterou přizpůsobí právě aktuálnímu stavu. Právě tyto hodinky mají taktéž pomoc doktorům přijít na velmi obtížné nemoci, které jsou velmi těžké k odhalení.

Obě společnosti měli v minulosti pár problému. Fitbit ztrácel na Samsung, Apple a další společnosti vyvíjené inteligentní hodinky a Google zase nedokázal přeměnit Android Wear (nyní již Wear OS) na životaschopnou alternativu WatchOS a Tizen.

Partnerství by tak mohlo pomoci oběma společnostem.

Další zajímavé příspěvky
Google kalendář pro Android a iOS získává integraci úkolů
Google Firma

Google kalendář získává integraci úkolů. Již tak nemusíte používat samostatnou aplikací, ale úkoly lze přidávat přímo v kalendáři.

Google zrušil podporu Daydream VR na Android 11
Google ukončil podporu Daydream

Google ukončil podporu platformy Daydream a nyní se chce zaměřit na rozšířenou realitu viz. Google mapy a Live View.

Uniklý dokument naznačuje Pixel 5a a ohebný telefon
Google Pixel 5a

Interní dokument odhalil plány společnosti Google. Jsou zde zobrazeny telefony Barbette, Raven, Oriole, Passport. Jeden z nich bude první skládaný Přečíst si více

Google připravuje emoji bar v Gboardu
Gboard

Google připravuje emoji bar v Gboardu. Tedy nyní, když budete psát zprávu, tak tyto emotikony budou k dispozici.

Tágy: