Vypnout reklamy

Honor Watch GS Pro a Honor Watch ES na našem trhu k dispozici

Vydáno dne: 19.10.2020

Nové chytré hodinky Honor Watch GS Pro a Honor Watch ES jsou k dispozici v české republice. Nakupte si je za úžasnou cenu ještě dnes a získejte nespočet funkcí.

Světová značka Honor, která spadá pod značku Huawei, tak dnes vydala v české republice nové outdoorové hodinky Honor Watch GS Pro s 25denní výdrží baterie.

Honor Watch GS Pro

Společník na celých 25 dní a to na 1 plné nabití. Pokud se Vám aktivuje režim outdoorového tréninku, tak s vámi hodinky udrží tempo po dobu 100 hodin s GPS pak 48 hodin. Hodinky se znovu nabijí za 2 hodiny.

Hodinky jsou opravdu robustní a prošly zároveň 14 testy třídy MIL-STD-810G. Tyto testy simulují extrémní podmínky a to včetně teplotních, vlhkostních a vibračních prostředí. Proto jsou tyto hodinky vhodné na všechny sporty.

Hodinky disponují právě GPS. Zaznamenáváte tak trasu pomocí GPS a následně aktivujete režim zpáteční cesty. Dostanete se tak zpět do výchozího bodu.

Hodinky nabízejí až 100 a více sportovních režimů. Automaticky tak zaznamenávají údaje o cvičení uživatelů v reálném čase.

Pokud se bude blížit špatné počasí, tak vás hodinky budou varovat. Hodinky zvládají počítat východ i západ slunce a detekují příliv a odliv (pouze ve vybraných městech).

Zavřené posilovny? Řešení s hodinkami Honor Watch ES

Tyto hodinky mají osobního virtuálního trenéra, kde je 12 animovaných simulací tréninkových kurzů a 44 animovaných pohybových cvičení, které vám budou ve cvičení pomáhat, jak je správně provádět. V době zavřených posiloven se to hodí.

Velký displej s 1.64 palcovým AMOLED má spoustu ciferníků, které si můžete přizpůsobit. Dále mají hodinky k výběru silikonové řemínky a to různých barev. Nastavte si funkce na hodinkách, jako je počítání kalorií, monitorování srdečního tepu a výdrže baterie.

Je zde i novinka prémiového monitorování zdraví s Honor Watch ES získáte přesná data o okysličení krve SPO2, srdeční frekvencí a stresu. Hodinky detekují i váš spánek a jeho fáze.

Další zajímavé příspěvky
Skládaný telefon od Xiaomi je podobný Samsung Galaxy Fold
Xiaomi flexibilní telefon

Skládaný telefon od firmy Xiaomi bude vypadat podobně, jako telefon Samsung Galaxy Fold první verze. Pojďme se podívat, co je Přečíst si více

Agentura Reuters potvrdila konec série Samsung Galaxy Note

Samsung nahrazuje řadu Note a to pravděpodobně skládaným telefonem. Dále S Pen bude také u telefonu Galaxy S21 Ultra i Přečíst si více

Qualcomm Snapdragon 888 oficiálně
Qualcomm Snapdragon 888

Oficiální představení nového výkoného čipu Qualcomm Snapdragon 888, který doznal vylepšení jak ve výkonu, tak také ve výkonu umělé inteligence Přečíst si více

Google Pixel 5 má problémy
Pixel 5

Google Pixel 5 má problémy u několika mobilních telefonu. Je pravděpodobné, že se stala výrobní vada na stroji, jelikož spousta Přečíst si více