Vypnout reklamy

PC hra GTA 5 se na trh dostala v roce 2015. Zahrajete si se třemi odlišnými hrdiny, kde je Franklin bývalý gangster z ulice, Michael profesionální trestanec a Trevor násilný maniak. Jedná se o velmi ambiciózní projekt a to nejen z pohledu hry pro jednoho hráče, ale i více hráčů.

Co ve hře GTA 5 zažijete

Celá hra se odehrává ve městě Lost Santos, což je město, které si můžete pamatovat z GTA San Andreas. Západní svět, který kdysi byl je tu a tam, a právě teď se snaží zůstat nad vodou v době ekonomické nejistoty. Los Santos se vám bude promítat i v rozlišení 4K pokud to dovolíte a máte na to svůj PC. Vývojáří se rozhodli vytvořit dokonale zpracovanou hru s obrovským zalidněním, takže se nikdy ve hře necítíte sami.

Právě hra pro více hráčů je to pravé, co drží jednotlivé pařmeny z celého světa a u sebe. Na jednom serveru se mohou bojů zúčastnit až 30 hráčů najednou.

Soundtrack ze hry GTA 5

Hru si můžete zakoupit zde

GTA 5 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
nebo stáhni

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.