Vypnout reklamy

Jedná se o propracovanou online hru, která vám v mnohém připomene známou PC gamesu WarCraft 3. Stáhněte si klienta, kde se jednoduše zaregistrujete a vyberete herní postavu. To vše je naprosto zdarma.

Co ve hře League of Legends zažijete

Zaručeně si najdete spoustu herních kamarádů. Nejdůležitější však je, abyste dobyli nepřátelské území. Celá mapa je velice rozsáhlá a nabízí hned několik herních prvků. Když se na to všechno podíváte z blízka, tak vidíte opravdu velkou podobu WarCraft 3. Hrajete z pohledu ptačí perspektivy a je online. Podpůrné jednotky jsou však ovládané počítačem. Na starost máte pouze svého hrdinu, kterého můžete upravovat a vylepšovat.

V boji dostanete krom předmětu a zlata také drahocenné zkušenosti. Otevírejte si nová kouzla a perky. Hra je vynikající díky tomu, že má multiplayer a o hru se neustále vývojáři starají.

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.