Vypnout reklamy

Hra na mobil Hot Wheels Unlimited

Vydáno dne: 20.11.2020

Jedná se o výbornou hru na mobilní telefon, podle zpracování hry pro děti Hot Wheels. K dispozici máte povědomé tratě z této klasické dětské hry s autíčky.

Jedná se o zajímavou závodní hru, která je podle populární hry pro děti. Hot Wheels i na mobilním telefonu v té nejvyšší edici.

Jedná se o 3D hru, kde máte k dispozici klasické Hot Wheels tratě. Dokončujte jednotlivé trasy, vyhrávejte a snažte se porazit své protihráče. Není to sice úplně jednoduché, ale dá s to zvládnout.

Ve hře je také editor tratí, který vám dovolí si vytvořit vlastní trať. Jedná se o hru naprosto zdarma. Budete skákat, jezdit na rampy a dostávat se co nejdále.

Je zajímavé, že i přesto, že je hra zdarma, tak se tady objevuje monetizace v podobě předplatného, ale vyzkoušet si hru zdarma můžete.

Hot Wheels Unlimited
Price: Free+
Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Tiles Hop: EDM Rush!
Hra Tiles Hop: EDM Rush!

Jedná se o zábavnou hru, ve které budete poskakovat s míčkem po plošinách a v pozadí vám hraje hudba. Písničku Přečíst si více

Hra na mobil Endless Nightmare
Hra na mobil Endless Nightmare

Jedná se o hororvo hru, ve které bylo policejnímu důstojníkovi zabita manželka i jeho dcera. V jeho domě se však Přečíst si více

Hra na mobil Warship Legend
Hra na mobil Warship Legend

Jedná se o výbornou hru, kde budete válčit na rozbouřeném moři. Jedná se o týmovou hru 8 vs 8 nepřátel. Přečíst si více

Hra na mobil King Rabbit
Hra na mobil King Rabbit

King Rabbit je nová hra na mobilní telefon, ve které budete muset logicky postupovat úrovněmi. Hra má 150 úrovní v Přečíst si více