Vypnout reklamy

Hra na mobil Rayman Adventures

Vydáno dne: 27.10.2020

Jedná se o PC hru, která se objevila i na mobilních telefonech. Nyní si ji můžete zahrát. Vaším úkolem je pomoci Raymenovi.

Jedná se o známou PC hru, která je nyní i na mobilních telefonech. Bylo ukradeny vajíčka. Vaším úkolem je pomoci hlavnímu hrdinovi Raymanovi a jeho kamarádům, abyste tyto vajíčka získali zpět.

Jedná se o propracovanou platformní hru, kde budete muset udělat vše proto, abyste se dostali přes jednotlivé překážky. Hra nabízí celkem 55 hratelných hrdinů, jako je Rayman, Barbara, Globox nebo Teensie.

Utíkejte, plavejte, skrývejte se a dostaňte se přes těchto 200 skvělých úrovní. Dokončujte jednotlivé úkoly a posbírejte při své cestě cenné body. Ve hře se ocitáte na různých místech.

Rayman Adventures
Price: Free+
Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Potion Punch 2
Potion Punch 2

Jedná se o hru, kde budete muset vařit jednotlivé lektvary pro své zákazníky. Snažte se je tedy uspokojit. Hra nabízí Přečíst si více

Hra na mobil Diggy’s Adventure
Hra na mobil Diggy's Adventure

Zábavná hra, ve které řešíte nejrůznější hádanky. Budete například spojovat vodovodní potrubí, hledat zlato a řešit další úkoly.

Hra na mobil World Cricket Championship 3
World Cricket Championship 3

Jedná se o skvělou hru, ve které budete muset dělat vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné. Přečíst si více

Hra na mobil Bullet Knight
Hra na mobil Bullet Knight

Zahrajte si android hru na mobilní telefon, kde budete bojovat s nepřáteli na různých místech. Hra si pro vás přichystala Přečíst si více