Vypnout reklamy

Jedná se o skutečně zábavnou střílečku. Hry Unreal Tournament jsou dlouhodobě známé, že se v nich odehrávají krvavé souboje. Je to něco podobného, jako je třeba Quake. Největší zábavou je však hraní po LAN nebo internetu. Unreal Tournament 3 je posledním dílem této hry.

Jak jsme už psali výše, tak největší důraz je kladen na LAN nebo Internet. Vzhledově se upravují jak zbraně, tak mapy. Ve hře najdete klasické zbraně, které už znáte od prvních dílů Unreal Tournament. Jsou to berrety, teleportovací zařízení, atomovka a odstřelovací pistole. K dispozici je hned několik herních módů. Asi nejznámější je hra na vlajky.

Příběh hry

Vše se odehrává v budoucnosti v roce 2307. Je zde nemrtvá rasa Necris a ta neustále útočí na kolonizované planety. Hráč okamžitě reaguje na tyto útoky a snaží se se svým týmem veškeré Necrisy vyhnat. Jenže akce je neúspěšná a tak se odehrávají dlouhé souboje. Ty jsou víceméně nekonečné až do samotného konce.

Gameplay Unreal Tournament 3

Stáhni si hru Unreal Tournament 3

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.