Vypnout reklamy

Lenovo ZUI 11.5 Beta je k dispozici zároveň s Lenovo One

Vydáno dne: 21.11.2019

Nové uživatelské rozhraní od společnosti Lenovo je tady. Prozatím však v beta verzi ZUI 11.5, které je založené na systému Android 10.

Chang Cheng oznámil na sociální sítí, že vydávají nové ZUI 11.5 postavené na Android 10 v beta verzi. Zároveň však oznámil, že je k dispozici i Lenovo One.

Lenovo One je platforma, která se integruje v Android systému s tím, aby poskytovala cross-platform propojení s podporou projekce displeje, rychlého přenosu dat jako má Apple Air Drip a Bluetooth pro rychlé odkazy.

ZUI 11.5 Beta
ZUI 11.5 Beta

Nové funkce ZUI 11.5 jsou integrace s Lenovo Windows stroji běžících Lenovo One, nové uživatelské rozhraní, optimalizace a hlavně opravené chyby. V novém rozhraní je spousta nových funkcí, jako je například ovládání notifikací.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Telefon od Lenovo ze 600 000 body na AnTuTu
Lenovo

Mobilní telefon Lenovo dosáhl 600 000 bodů v testu na AnTuTu. Tento test ukazuje, že se jedná o opravdu silný Přečíst si více

Skládací telefon od Lenovo
Skládací telefon Lenovo

Skládací telefon od Lenovo dorazí pravděpodobně pod značkou Motorola ještě ke konci roku za přijatelnou cenu, avšak v osekané verzi.

Lenovo má skvělý finanční výsledek za rok 2018
Lenovo Z6 Pro

Lenovo má skvělý finanční výsledek za minulý rok a to díky silnému poslednímu čtvrtletí roku 2018, kde byl růst dvou Přečíst si více

Nový telefon Lenovo střední třídy na TEENA
Lenovo Z6 Pro

Lenovo představí již brzy další telefon střední třídy. Má se jednat o model L3811 a dorazí s osmijádrovým procesorem a Přečíst si více

Tágy: