Vypnout reklamy

LG G8X ThinQ a jeho design

Vydáno dne: 16.8.2019

Máme k dispozici rendery mobilního telefonu LG G8X ThinQ. Telefon bude mít 3.5mm audio jack a má kovový rámeček, snímač otisků v displeji i reproduktor.

LG G8 ThinQ se představil již přes 6 měsíci a LG na nic nečeká a přinese na IFA 2019 aktualizovanou verzi tohoto telefonu. K dispozici máme tedy pár informací.

Můžeme již teď říct sbohem širokému výřezu nebo gestům. LG si připravilo design, který více vyhovuje jeho zákazníkům a samotní zákaznicí si toto přáli. Široký výřez je tedy pryč a místo něho je tady výřez ve tvaru kapky pro umístění přední kamery.

Není teď jisté, jestli LG vylepší i tento selfie senzor. Avšak usuzujeme podle výřezu, tak zde není místo pro 3D kameru v G8 ThinQ, který slouží pro odemykání za pomoci tváře a hlavně ovládání gesty.

LG G8 ThinQ
LG G8 ThinQ

Dále je tady detail na velký reproduktor na okraji kovového rámečku.

Jinak je si telefon podobný s předchůdcem. Telefon má velikost 159.3 x 75.8 x 8.5mm a disponuje 6.35 palcovým displejem. G8 ThinQ je oproti tomuto telefonu menší.

Duální fotoaparát

LG G8 ThinQ
LG G8 ThinQ

I napříč tomu, že firma měla od svých zákazníků rozporuplné reakce na duální fotoaparát u LG G8 ThinQ, tak i přesto nebude u tohoto vylepšeného telefonu trojitý fotoaparát. Bude se tedy jednat pravděpodobně jen o vylepšení těchto senzorů. Má se vrátit automatické ostření za pomoci laserů.

Snímač otisků prstů tady také není a je tedy jasné, že již bude v displeji. Je zde dedikované tlačítko pro Google Asistenta, dvě tlačítka pro ovládání hlasitosti a tlačítko pro zapnutí. Je zde USB-C port, 3.5mm audio jack, reproduktor.

Procesor a více informací o dostupnosti

Telefon má dorazit se Snapdragon 855 nebo Snapdragon 855 Plus. Dále nebude chybět 6GB RAM a 128GB rozšiřitelné úložiště. Je zde varianta i s 8GB RAM. Dále software Android 9 Pie s možnosti přechodu na Android 10 Q.

Další zajímavé příspěvky
LG G8 ThinQ obdrží stabilní Android 10
Android 10

LG G8 ThinQ obdrží stabilní Android 10 systém. Prozatím však jen na trhu Jižní Korei a nikoliv ve světě.

LG vsází na velký herní telefon
LG G8X ThinQ

LG G8X je velký herní telefon s duálním displejem. Druhý displej většinou slouží jako Gamepad. LG vidí v herním mobilním Přečíst si více

LG G8X ThinQ oficiálně
LG G8X ThinQ

LG G8X ThinQ oficiálně představen s duálním displejem. Nabídne čip Snapdragon 855. Asi největší novinkou je právě DualScreen. Můžete si Přečíst si více

Fotky LG G8x s velkým displejem
LG G8 ThinQ

LG G8X se představí na IFA 2019 a to už 6. září. Krom toho dorazí i s novým LG V Přečíst si více

Tágy: