Vypnout reklamy

Nejlepší aplikace na android a hry v měsíci říjen

sablona_hotweek

Spousta nových her a užitečných aplikací na systém android jsou tady. Pokud neustále hledáte kvalitní hry na android nebo aplikace, tak v tomto článku jsme pro vás připravili spoustu aplikací a her. Otevřete si novinku a dozvíte se víc!

Galaxy on Fire Alliances hra na android

Kolonizujte planety a pokuste se probojovat přes ostatní hráče v této hře. jedná se o hru více hráčů, kde se připojíte na server a začnete různé planety dobývat. Více na videu.

The app was not found in the store. 🙁

Cars: Fast as Lightning

Určitě znáte animovaný film Auta. Dnes si můžete s těmito autíčkami zahrát. Jsou zde originální hlasy jednotlivých aut, které byly i v samotném filmu. Závoďte proti obrovské konkurenci a budujte si svou základnu automobilů. Více na videu.

The app was not found in the store. 🙁

Diner Dash

Klasická hra, kde se budete starat o chod celé restaurace. Je zde opravdu kvalitní grafika a vy se musíte postarat o své zákazníky. Přebírejte objednávky, doručte maso, čistěte stoly. Je zde přes 90 úrovní a taktéž několik zákazníků, kterým musíte jídlo servírovat.

Diner Dash
Price: Free+

Abode Creative Cloud

creativecloud_android_scree

Pokud jste grafik nebo si prostě hrajete s fotkami a chcete si je někde ukládat na online úložiště, tak tato aplikace vám pomůže si uložené fotografie vytáhnout na kterémkoliv android zařízení. Vytvoříte si třeba pomocí photoshopu na Android zařízení obrázek a ten nahrajete na cloud. Na jiném android zařízení si budete moct pomocí této aplikace obrázky vytáhnout. Nebo taktéž můžete vytvořit obrázky na PC a ty pak nahrát na Creative Cloud.

Adobe Creative Cloud
Price: Free

Snowball aplikace na android

Snowball je nová aplikace na android, která obsahuje veškeré aplikace jako je Facebook Messenger, WhatsApp, Snapchat, SMS, Hangouts, Twiiter, Line, WeChat. Nemusíte proto mít nainstalováno spoustů aplikací. Stačí jenom tato.

The app was not found in the store. 🙁