Vypnout reklamy

Průkopník Oppo dorazí s lepším fotoaparátem než Galaxy S20?

Vydáno dne: 4.3.2020

Oppo dorazí s lepším fotoaparátem než Galaxy S20 a to díky nové technologií, kterou telefon disponuje. Bude tak již poněkolikáte vůdcem nových technologií.

Minulý týden firma představila zajímavou technologií, co se týče ZOOM fotografií. I přesto, že bylo představení na MWC zrušeno kvůlu COVID-19, tak i přesto máme informace.

Na sociální sítí Weibo se hovořilo o novém Find X2 Pro, který má nový periskopický systém, který zvládá 60x hybridní zoom.

Oppo však není prvním výrobce, co něco takového nabízí, protože Pixel 4 také nabízí hybridní zoom s umělou inteligencí a Galaxy S20 Ultra má 100x Space Zoom.

Oppo však jako první pracuje na nové generaci této technologie s Reno 10x Zoom. 10x Zoom může znít s porovnáním se Samsung Galaxy S20 Ultra 100x Zoom, naprosto nic, avšak hybridní systém udělá podobnou práci jako čistá optika. Ostatní je pouze digitalně vylepšený zoom.

Další zajímavé příspěvky
Oppo X 2021 je rolovací telefon s displejem od BOE

Oppo má dorazit s telefonem Oppo X 2021 a má se jednat o rolovací telefon. Za displejem stojí společnost BOE, Přečíst si více

Neznámý Oppo chytrý telefon na FCC
Oppo Reno4 specifikace

Neznámý Oppo chytrý telefon na FCC k dispozici. Jedná se o modelový kód CPH2185. Dnes tak máme specifikace telefonu, ale Přečíst si více

Skládací Oppo telefon
Skládací telefon Oppo

Oppo ještě ke konci tohoto roku nebo začátkem toho příštího vydá skvělý skládaný telefon, který nabídne ty nejlepší technologie.

Oppo telefon se 65W nabíječkou na TENAA
Oppo Reno4 specifikace

Oppo se objevilo na Tenna s novým telefonem, který má 65 W rychlé nabíjení. Nicméně datum uvedení nebylo řečeno.

Tágy: