Vypnout reklamy

Redakce

O nás

Zaobíráme se recenzemi nových her, aplikacemi nebo novinkami ze světa android. Rádi podpoříme jakýkoliv projekt a vývojáře, pokud to bude v naších silách a uděláme na jeho aplikaci nebo hru recenzi.

Psal se rok 2012 a server byl založen původně na subdoméně. Neměl tak ani svou doménu prvního řádu. Posléze se web přesunul na jinou doménu a nakonec v roce 2015 zakotvil na doméně Androiduj.cz. Server androiduj.cz se primárně zaobíral novými hrami i aplikacemi, ale jelikož je na světě spoustu nových informací ohledně androidu a jejich telefonu, tak jsme nemohli čekat a udělali jsme vše proto, aby se web trochu proměnil. Z počátku se totiž jednalo pouze o studentský projekt, a proto jste mohli v roce 2012 – 2014 vidět články, které byly spíše na nějaký blog. Články jsme si však ponechali, protože nemáme důvod se za ně stydět.

Jelikož jsme se rozhodli, že server rozšíříme do celého světa, tak jsme si založili další doménu, která se bude starat o propagaci celé značky. V roce 2017 se rozšiřujeme do dalších států EU, USA i Asie.

Redaktoři

Tomáš Buroň – šéfredaktor a vlastník portálu

Příspěvky autora

Již několik let se zaobírá mobilními telefonu a již vystřídal spoustu telefonu se systémem Android. Jeho první telefon běžel ještě na Symbian OS. Androiduj má za cíl psát opravdové zprávy a případně i nějaké dohady nebo drby ze světa Androidu a to v případě, kdy má nový mobilní telefon vyjít. K tomu jsme se rozhodli, že budeme vydávat i Android hry a aplikace, které si myslíme, že jsou dobré jelikož na Google Play taktéž velmi těžko najdete něco nového, ale musíte spíše vyhledávat. Portal už provozuje od roku 2014.

Externí redaktoři – starají se o korekturu, překládají některé články a vyhledávají ty nejnovější a nejlepší aplikace.

www.androiduj.cz
: 05810795