Vypnout reklamy

Samsung Galaxy s průhledným displejem

Vydáno dne: 16.10.2020

Samsung Gaalxy bude mít průhledný displej. Kdy takový telefon dorazí na trh není jasné, ale Samsung má na svůj telefon patent.

Sasmung se připravuje na budoucnosta pracuje na telefonu, který by měl být průhledný. Nicméně jedná se pouze o rendery a není žádný prototyp k dispozici.

Již Sony v minulosti informovalo, že budou pracovat na průhledným displeji. LG si nechal patentovat transparentní skládací telefon.

Samsung se také zdá být zaneprázdněn tvorbou nového telefonu, který bude mít průhledný displej.

V lednu 2020 firma Samsung Electronics podala patent na výrobky v USPTO. Tento patent byl zveřejněn 27. srpna 2020 a popisuje technologií potřebnou k vytvoření průhledného telefonu.

Základem tohoto telefonu je OLED displej. Vyznačuje se nízkou spotřebou energie, vysokým jasem a rychlejší odezvou.

Jedná se tedy o budoucnost vývoje chytrých telefonu. Bude hodně záležet, jak budou tyto telefony vyrobeny. Některým lidem třeba dělá problém správně rozlišit popředí a pozadí. Pokud v pozadí třeba vidíte další prvky, jako je vaše ruka nebo něco jiného, tak to může být pro některé rušivé.

Teď záleží, jestli je něco takového opravdu potřeba, jakou přidanou hodnotu to zákazníkovi přinese?

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung vydá nový čip, který bude rychlejší, než čip od Qualcomm
Exynos s AMD GPU

Exynos dorazí s čipem s jádry od ARM a nikoliv s vlastními. Zároveň by mohl příští rok nahradí Mali GPU Přečíst si více

Samsung se může pochlubit rekordním ziskem ve třetím kvartálu
Samsung Galaxy A72

Samsung se může těšit z nárůstu zisků ve třetím čtvrtletí a to meziročně o 58%. Zvedla se poptávka po displejích Přečíst si více

Samsung vyrobí Snapdragon 750G
Samsung firma

Samsung bude vyrábět dostupnější čip a to je Snapdragon 750G. Tento čip pak bude dostupný v telefonech, jako je Xiaomi Přečíst si více

Samsung nabíječka pro tři zařízení
Samsung nabíječka

K dispozici máme Samsung nabíječku pro tři zařízení a zároveň i informaci o nové Samsung power bance. Prozatím však jsou Přečíst si více

Tágy: