Vypnout reklamy

Samsung představil evoluci Galaxy Watch hodinek

Vydáno dne: 29.10.2020

Jakou cestu ušly produkty Galaxy Watch? Samsung si pro vás připravil infografiku historie těchto hodinek, které započaly před dvěma lety.

Samsung nedávno vydal nové hodinky Galaxy Watch 3. Nyní vysvětluje, jaký pokrok udělaly hodinky od samotného začátku.

Je to dva roky zpátky, co vyšly první hodinky Galaxy Watch a to včetně mnohem více kompaktní velikosti. Hodinky zároveň přišly s funkcemi určeny pro zdraví životní styl.

Samsung Galaxy Watch nabízel své první hodinky ve velikosti 46mm a 42mm, ale nejnovější verze nyní dorazila se 45mm a 41mm. Displej spíše zůstal stejný nebo jen o něco vzrostl, takže rámeček hodinek je menší.

Další změnou, kterou Galaxy Watch 3 dosáhly, tak je prémiová kůže nebo rovnou kovový pásek namísto silikonového. Hodinky se nevyrábí jenom z nerezavé oceli, ale také je tady možnost titánu.

Galaxy Watch historie
Galaxy Watch historie

K dispozici jsou hodinky dokonce i v klasické bronzové barvě nebo stříbrné a černé. Nicméně v minulosti se pojmenovávali barvy jinak, ale nyní je k tomu slovíčku “záhadné”.

Galaxy Watch barvy
Galaxy Watch barvy

Větší vnitřní paměť a hlavně senzory

Paměť vzrostla na 8GB u Watch 3, ale velikost RAM je 1GB. Ale používají systém Tizen OS, který tolik RAM nespotřebuje.

Největší proměnou mezi prvními Galaxy Watch a Galaxy Watch 3 jsou pravděpodobně senzory. Nyní už hodinky zvládají měřit hladinu kyslíku v krvi, tlak nebo ECG. Poslední dvě funkce fungují jen ve státech, kde Samsung obdržel certifikaci z ministerstva zdravotnictví.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Videa, která ukazují jak měnit watch faces a používat měření tlaku
Samsung Galaxy Watch 3

Máme k dispozici videa, které vám pomohou se zorientovat v designu watch faces a zároveň vám pomůžou v nastavení měření Přečíst si více

Samsung Galaxy Watch3 s měřením okysličení krve k dispozici s první aktualizací
Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 jsou hodinky, které mají spoustu funkcí. Dokonce dokážou měřit i tlak a mají ECG monitoring, ale Přečíst si více

Samsung Galaxy Watch 3 oficiálně
Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 přicházejí s několika funkcemi, jako je měření tlaku nebo okysličení krve, ale zároveň má vylepšené sledování Přečíst si více

Galaxy Watch 3 plugin odhalil ovládání gesty
Samsung Galaxy Watch 3

Plugin v Galaxy Watch 3 odhalil nové ovládání gesty a zároveň i nové Watch Faces. Pojďme se tedy podívat na Přečíst si více