Vypnout reklamy

Spotify představuje novou funkci

Vydáno dne: 25.10.2020

Spotify aplikace si přichystala novou funkci. Jedná se o playlist, který bude obsahovat 5 nejlepších písniček či podcastu. Lze ho sdílet na sociální sítě.

Spotify má novou funkci, se kterou budete moci sdílet své nejlepší písničky a podcasty se svými kamarády. Jedná se o seznam mých nejoblíbenějších písniček za celou dobu.

V aplikaci vám spotify dovolí vytvořit playlist pět nejlepších písniček nebo podcastu, které pak následně mohou být sdíleny na sociálních sítích.

Tato funkce je k dispozici na Android i iOS. Na PC je pak k dispozici přímo skrz aplikaci.

Funkce je dostupná pro všechny, tedy pro lidi co mají free plán nebo prémium.

Další zajímavé příspěvky
Spotify zažilo obrovský nárůst předplatitelů ve druhém čtvrtletí

Spotify je švédská firma, která nyní zažívá růst počtu aktivních uživatelů, ale také předplatitelů a to díky pandémií COVID-19.

Spotify představuje Canvas
Canvas

Spotify představuje aplikaci Canvas pro umělce a zároveň vybrané uživatelé. Jedná se o funkci, která dovoluje umělcům vložit pohybující se Přečíst si více

Spotify má novou funkci. Poslouchejte hudbu společně
Spotify aplikace s novou funkcí

Nová funkce do aplikace Spotify nabídne poslech hudby s kamarádem. Stačí jednoduše naskenovat kód a můžete hudbu poslouchat spolu.

Spotify má dnes 100 miliónu prémium uživatelů
Spotify aplikace

Spotify přesáhlo hranici 100 miliónu prémium uživatelů. Firmě tak roste zisk a zároveň i celkoví uživatelé. V Indií navíc běží Přečíst si více

Tágy: