Honor Note 10

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Honor Note 10 opravdu dorazí s 5000 mAh baterií

Oficiální potvrzení, že nový telefon Honor Note 10 dorazí s 5000 mAh baterií. Oficiálně se představí 31. července. Tato informace koluje skrz oficiální profil na síti Weibo, kde je také zajímavý plakát, který tohle všechno dokazuje.

Honor Note 10 se objevil na JD.com

Honor bude představovat svůj telefon Note 10 příští týden, ale již teď ho můžeme vidět na stránkách JD.com, kde je zobrazen z přední strany. Na fotce vidíme malý horní i spodní rámeček a téměř bez rámečku po stranách. Telefon má vysoký displej a bez výřezu.

Huawei Honor Note 10 se specifikacemi

Honor se připravuje na prodej nového Note 10. K dispozici jsou specifikace. Telefon bude disponovat vysokým AMOLED displejem a čipem Kirin 970. To všechno již víme.

Honor Note 10 se představí 31. července

Honor právě oznámil na svém účtu Weibo, že Note 10 bude odhalen v Pekingu a to již 31. července. Tato událost bude exkluzivně pro Čínský trh a na celosvětový trh se telefon dostane po události v Berlíně, která se koná 30. srpna.

Honor Note 10 ukazuje obrovský displej

Huwei Honor Note 10 se nám pomalu blíží a právě teď jsou k vidění první živé fotografie nového mobilního telefonu. Telefon je porovnáván velikostně s Nintendo Switch. Note 10 vypadá menší, než 6.2 palcový displej konzole, ale je extrémně tenký. Note 10 má 6.9 palcový displej.