Huawei Nova 3

Huawei Nova 3 má osmijádrový procesor s taktem okolo 2.3 GHz, 6.3 palcový displej s 2340 x 1080px rozlišením a nechybí 6GB RAM a 64/128GB interní úložiště.

Huawei Nova 3 dorazí s čipem Kirin 970, 4 kamerami

Ještě před úplným představení tohoto telefonu tady máme neoficiální představení, kde je vše, co bude pravděpodobně i na oficiálním představení 18. července. Společnost již začala poskytovat před-objednávky na VMall. Nový telefon má mít Kirin 970, 6GB RAM a dvě duální fotoaparáty.

Huawei nova 3 dorazí 18. Července

Huawei má spoustu telefonu, které prodává. Důvodem je, že firma dokázala obsáhnout veškeré cenové segmenty a tak dokáže nabízet jak high-end telefony, tak i low-end telefony. Po odhalení Huawei P20 a P20 Lite přichází na řadu Huawei Nova 3 série, která má operovat někde mezi těmito dvěma telefony.

Huawei Nova 3 na teaseru

Huawei vyslal do světa novou fotografií, která ukazuje telefon Huawei Nova 3. Je zde vidět jak zadní část telefonu, tak i jeho přední část, kde můžeme vidět výřez.

Specifikace Huawei Nova 3 odhaleny

Huawei již dostalo na trh sérií P20, takže veškeré vlajkové telefony jsou na trhu. Nicméně do tohoto portfolia ještě zapadá Nova série, která patří do vyšší střední třídy. Specifikace telefonu Nova 3 byly odhaleny Čínským regulačním úřadem.