Vypnout reklamy

Týdenní nářez her na android a aplikací

Každý týden pro vás připravujeme týdenní nářez těch nejlepších android her a aplikací, které vyšly. Dnes tomu není jinak a vy si tak
hotweek

Každý týden pro vás připravujeme týdenní nářez těch nejlepších android her a aplikací, které vyšly. Dnes tomu není jinak a vy si tak můžete opět prohlédnout nové hry na android na jednom místě. Některé jsou zdarma a některé nikoliv, ale pro ně pro vás přinášíme doporučení.

Retry

Jedná se o dotykovou hru, kde budete létat s vaším letadýlkem a sbírat mince. Dávejte si velký pozor, abyste zbytečně nenarazili do objektů, které vám budou křížit cestu. Je to opravdu jednoduché. Plánem je přistát na přistávací ploše bez toho, anižbyste se vybourali. Zvládnete to?

The app was not found in the store. 🙁

 

NHL 2K Android hra

NHL 2K vylepšuje klasickou herní hokejovou sérii na Android zařízení. V ní můžete najít i kariérní mód, kde se budete soustředit na výkon svého hráče, kterého si vytvoříte. Můžete si taktéž užít online mód, kde se ocitnete v zápasech proti hráčům z celého světa. Proto doporučujeme si tuto hru na mobil zakoupit.

The app was not found in the store. 🙁

http://www./xQApcuFt/nhl-2k-v1-0-0-android-apk-sd-data-rar

 

Pako – Hra na android

Pako je velmi jednoduchá závodní hra, kde se musíte vyhýbat policejnům a to tak dlouho, jak jen to půjde. Dávejte si pozor, abyste se nevybourali. Vybourat se můžete opravdu velmi jednoduše, takže je důležité, abyste měli dobré reflexy a dokázali se tak vyhýbat budovám a jiným automobilům.

 

Escape from Montegrande – Hra na android

Utečte z vězení. Útěk je spojen tak trochu s lyžařskou hrou. Kde tentokrát pojedete z hory na lyžích dolů a policajti vás budou honit na lyžích. Sbírejte mince a neustále se vylepšujte.

Republique – hra na android

Tato hra je skvěle propracovaná. Jedná se o kvalitní stealth dobrodružnou hru, kde se musíte vyhýbat oku velkého bratra, který váš sleduje. Jádrem celé hry je vyhýbat se různým strážím a hackovat různá zařízení. Hra má také perfetkní příběh, na který můžete nahlédnout skrz video.

République
Price: Free

Inbox – android aplikace

Inbox je android aplikace, která dokáže sdružit veškeré stejné zprávy dostat k sobě. Někdy je opravdu neúnosné sledovat různé reklamy a další věci, které nejsou důležité. Díky této aplikace budete mít vše na čem vám záleží na jednom místě. Více na videu.

Inbox by Gmail
Price: Free

 

Jimdo – aplikace na android

Vytvořte si své vlastní webovou stránku přímo z vašeho mobilního telefonu. Již nikdy nebylo jednoduší stránku vytvořit! Veškeré šablony, které zde naleznete, tak jsou dobře optimalizované pro mobilní telefony. Pokud potřebujete něco jednoduchého na tvorbu, editaci vaší nové webové stránky, tak aplikace Jimdo bude velmi nápomocná.

https://www.youtube.com/watch?v=lQK9OpfO8cM

Jimdo Creator
Price: Free

 

Journeys & Notes – aplikace na android

Pokud hodně cestujete, tak tato aplikace vám pomůže informovat o náherných cestách. Zadejte si odkud kam pojedete a pokud zde na tuto sociální síť napsali jiní cestovatelé své poznatky, tak uvidíte, co vás může čekat. Vy taktéž samozřejmě můžete zanechávat různé poznatky a sdílet je s ostatními.

The app was not found in the store. 🙁