Vypnout reklamy
  • Home
  • Videogalérie – Září 2016

Videogalérie – Září 2016

Videogalérie – Září 2016


Aplikace

Aplikace Google Duo pro vás. Stáhnout si můžete zde  Aplikace Google Allo – inteligentní SMS zprávy. Google Asistent vám pomůže. Navrhne vám rychlé odpovědi na základě předchozích odpovědí a mnohem více. Stáhnout si můžete zde
Aplikace Google Trips pro vás. Pokud se chystáte někam na výlet, tak Google Trips vám se vším pomůže. Nalezne rezervaci hotelů, automobilů, restaurací a spoustu dalšího. Dále vám nabídne různé památky v místě a doporučí vám “balíček” cestovatele, který vás zavede na velmi zajímavé místa daného města. Taktéž si můžete cestu sami naplánovat, uložit a následně podle ní chodit. Aplikace funguje taky v offline režimu. Stáhnout zde Aplikace Google Allo pro vás. Inteligentní aplikace pro zprávy. Jedná se o něco podobného, jako je třeba facebook messenger nebo whatsapp s tím, že přes aplikaci Google Allo můžete do budoucna odesílat SMS zprávy. Aplikace sleduje vaše odpovědi na dané zprávy a následně vám předem zobrazí možnost odpovědi. Jako další vychytávkou je Google Asistent, který za vás vyhledá restauraci, hotel nebo aktivity. To vše podle toho, co budete chtít. Stáhnout zde

DOS hry

Aplikace Doom II – Jedná se o kvalitní DOS hru z roku 1994. Pokud jste měli rádi staré RETRO hry, tak u nás si ji můžete zahrát ve verzi DOS. Wolfenstein 3D je DOS hra, která byla vytvořena v roce 1992. Od té doby vyšel ještě několikrát v lepší verzi. DOS hra byla nejhranější v té době a spousta hráčů se k ní rádo vrací. S ukončením podporu Windows XP však nastaly problémy s DOS hry a proto vznikají online emulátory. Zahrát si ji můžete u nás.
Prince of Persia. Jedná se o DOS hru z roku 1990. Jedná se o velice kvalitní hru, která byla v minulosti velmi hraná a oceňovaná. Zachraňte svou princeznu. Máte na to jednu hodinu. Stahuj zde.

PC hry

Gta San Andreas Lets Play. K dispozici je i PC verze GTA SA na váš mobilní telefon. Kvalitní android hra, tak jak ji známe z PC. Stahuj zde. Crysis je PC hra, která měla dokonalý příběh a pokročilou grafiku. Jak skončil? Co se tam stalo? Konečná fáze Crysis 3 ve videu. Tato hra běží na CryEngine 3. Jedná se o pokročilý engine, který byl kdy vyvinut. Hra Crysis 1 byla naprosto senzační a spousta moderních PC ji nezvládala.
Halo: Combat Evolved. Online hra, která se odehrává ve vesmíru. Jedná se o hru, která je velmi známá na konzolích jako je třeba Xbox 360. První díl byl vyvinut i na PC. Stahuj zde. Quake III: Arena. Jedná se o kvalitní hru, kterou mají rádi hráči všech generací. Tato hra vyšla na PC v roce 1999 a disponovala skvělým systémem pro více hráčů. Popadněte spoustu zbraní a rozstřílejte nepřátele. Jedná se o podobný systém, jakým disponuje Unreal Tournament. Stahuj zde.
Battlefield 2. Jedná se o kvalitní PC hru, která je dostupná pro online hraní. V roce 2005 byla hra velmi hraná a to z důvodu nového enginu a fyziky, kterou do světa PC her přinesla. Hráči se těšili oblibě možné volby povolání. Mohli jste být třeba lékař, který byl v týmu velmi potřebný. Hráli jste takové módy, jako je třeba Capture the Flag. Stahuj zde.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.