Vypnout reklamy

Jedná se o PC hru pro více hráčů. Grafické zpracování je převzato z klasického Wolfenstein, ale tato hra nemá v sobě hru pro jednoho hráče. Je naprosto zdarma a ve svém základu obsahuje 6 skvělých map. Existují i neoficiální mapy, které právě hru zachraňují.

Co v PC hře Wolfenstein:Enemy Territory zažijete

Hra nemá žádnou kampaň, takže vlastně jako by hra pro jednoho hráče neexistovala. K dispozici je pouze boj proti počítačům na jedné mapě, LAN nebo po internetu. Veškeré nastavení ve hře je možné ukládat do svého profilu, díky tomu máte neustále aktualizovaný profil s podrobnými statistikami.

Máte možnost plnit vedlejší úkoly, za které získáte bonusy ve formě munice, lékarníček a jiných věcí. Zahrajte si buď to za vojáka, medika, inženýra, specialistu nebo špióna. Všichni se liší zbraněmi a počtem. Voják má možnost využívat těžké zbraně, narozdíl od medika, který oživuje padlé vojáky, inženýr staví mosty a pokládá výbušniny, specialista se snaží o doplňování munic a špión se musí infiltrovat.

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.