⚠ Rohy Galaxy S8 jsou docela křehké

Samsung Galaxy S8 má skvělý infinity displej, který je krásný, ale má své mouchy. Německý tester se rozhodl, že nový telefon otestuje a podařilo se mu ho rozbít mnohem rychleji, než kterýkoliv jiný telefon.Mobilní telefon nechali spadnout z 80 centimetrů na bok. Většinou se v takových testech podaří až na 100 pádů aby měly nějaké […]

Gorilla Glass 5

Samsung Galaxy S8 má skvělý infinity displej, který je krásný, ale má své mouchy. Německý tester se rozhodl, že nový telefon otestuje a podařilo se mu ho rozbít mnohem rychleji, než kterýkoliv jiný telefon.Mobilní telefon nechali spadnout z 80 centimetrů na bok. Většinou se v takových testech podaří až na 100 pádů aby měly nějaké viditelné poškození např. lehké škrábnutí.

Samsung Galaxy S8 má problém s kraji telefonu

Samsung Galaxy S8 má problém s kraji telefonu

Nicméně oblé rohy na Galaxy S8 jsou asi nejslabším článkem celého telefonu. Telefon zvládl 50 pádů a následně praskl Gorilla Glass 5. I přesto však dotykové sklo fungovalo bez jakýchkoliv problému a zadní panel vypadal nepoškozen.

Server test.de doporučuje používat obal na telefon, protože telefon není zrovna levný a pár € na ochranu telefonu nikoho nezabije.