Android Novinky

Android novinky jsou tady již nějaký ten pátek a informací je stále spousta. Google nám stále chystá nové systémy, které disponují lepšími technologiemi a nadále tak dělá z androidu vyspělý systém. Nicméně pojďme se podívat na harmonogram. V Lednu je vždy CES v Las Vegas, v únoru MWC v Barcelóně (příjemné Španělské prostředí). Zde se představují vlajkové telefony. V Květnu je Google I / O (představení nového systému Android), pak je ještě GDC (hry) a v září je IFA v Berlíně (zde se představují telefony pro vánoční období).

King Arthur: Legends Rise dorazí na Unreal Engine 5 a to i na mobil

King Arthur: Legends Rise má ve své podstatě potenciál stát se oblíbeným RPG titulem pro širokou škálu hráčů. Díky svému rozsáhlému světu, atraktivním postavám a špičkové grafice by mohla tato hra přinést dlouhodobou zábavu na různých platformách a posílit pozici společnosti Kabam na herním trhu.

Hra Dust and Neon

Dust and Neon je nová hra, která nabízí spoustu zábavy v komiksovém světě. Postřílejte veškeré roboty, zničte je a dostaňte se dále.

Aplikace File Explorer

File Explorer je aplikace, která umožňuje velmi jednoduše spravovat soubory ve vašem telefonu, připojovat se i na FTP nebo Google Cloud.