Vypnout reklamy

RPG hry

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Hra Royal Revolt 2

Jedná se o výbornou hru, ve které bude potřeba najít způsob, jak zneškodnit nepřátele. Najděte sílu, vybudujte silný tým a nenechte se zastrašit.

Hra Panilla Saga

Výborná hra, která byla k dispozici pouze v Asií, ale nedávno zavítala i na západní trh a nyní si ji můžeme zahrát. Budete bránit svou domovinu v týmu pěti hrdinů.

Hra Fallout 1 a 2

Zahrajte si Fallout 1 a 2 hru přímo na mobilu díky novému launcheru fo2.exe, který je k dispozici oficiálně na Google Play. Stačí mít originál verzi z GOG a nahrát ji.

Hra Friends & Dragons

Jedná se o zábavnou hru, která se trošku vymyká standardním hrám, které hrajete. Jde o karetní hru, kde jsou pohyby docela akční a úkolem je porazit nepřítele na určené ploše. Získávejte nové bojovníky a vyhrávejte.

Hra Demon Survival

Jedná se o zábavnou hru, ve které musíte bojovat proti nepříteli. Jsou to démoničtí nepřátele, kteří na vás chodí ve vlnách.

Hra Sigma Theory

Sigma Theory je skvělá strategická hra, ve které máte za úkol zničit své soupeře. Nicméně jste nyní ten agresor, který chce zničit světový finanční systém.