Vypnout reklamy

Hororové hry

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Hra Mr candy Neighbor Scream

Zahrajte si hru, ve které musíte zachránit své kamarády ze zajetí pana cukrovinkáře, který dal vaším kamarádům cukrovinky a unesl.

Hra na mobil Death Park 2

Hororová hra, ve které budete muset zachránit svou sestru ze zajetí strašlivého klauna. Prozkoumejte různé oblasti této strašidelné hry.

Hra na mobil True Fear

Výborná hororová hra, která dostala vysoké ocenění od GamesRadar. Ocitáte se v zapomenutém domě, kde jste byli přilákání zlým ďáblem.

Hra na mobil Simulacra 2

Skvělá android hra na mobilní telefon, která je spíše hororová. Zahrajte si na vyšetřovatele a najděte toho, kdo zabil nebo co se stalo Maji.

Hra na mobil Death park

Zahrajte si parádní hororovou hru Death Park, kde se budete snažit dostat pryč před hrůzostrašným klaunem, který tady je.

Horor Five Nights at Freddy AR

Hororová hra rozšířené reality Five Night at Freddy bude k dispozici na telefonech Android a iOS ještě na podzim tohoto roku.