Hororové hry

Hororové android hry naženou opravdový strach. Tiché místa, tmavé prostory, logické hádanky. Stáhněte si jednu z bláznivých hororových her, kde je strach opravdu všude.

U těchto typů her doporučujeme nasadit sluchátka a hrát hlavně večer, kdy je atmosféra pro tyto typy her jako dělaná.

Hra na mobil Simulacra 2

Skvělá android hra na mobilní telefon, která je spíše hororová. Zahrajte si na vyšetřovatele a najděte toho, kdo zabil nebo co se stalo Maji.

Hra na mobil Slayaway Camp

Zahrajte si akční, hororovou, logickou hru. Tato hra má snad všechny žánry. Pohybujete se za krvelačného zabíjaka, avšak jak kdybyste hráli šachy a zároveň je tu spousta akce.

Horor s Pennywisem

Zahrajte si android hororovou hru s pennywisem, který požírá děti a rád je straší. Ukončete ho, co nejrychleji to půjde. Skvělou atmosféru si užijete ve večerních hodinách.

Hra na mobil Rest in Pieces

Zahrajte si novou hororovou android hru, ve které bude potřeba udělat vše pro to, abyste probudili daného hrdinu z hrůzostrašného snu.

Hra na mobil Alien: Blackout

Nemůžete si tento víkend zahrát Resident Evil 2? Tak nebuďte smutní, protože na mobilní telefon se dostává další hororová hra a to Alien: Blackout.

Alien: Blackout exkluzivně na mobily

Jedná se o exkluzivní hororovou hru, která dorazí pouze na mobilní telefony. Uvede vás do stejného místa, jako v samotném filmu. Zahrajete si za Amanda Ropley, která je na vesmírné stanici napadena Xenomorphem. Vaším úkolem je zavést tým do bezpečí.

Hra na mobil Butcher X

V této hře se snažte utéct před hrozivým maniakem a dostaňte se pryč z této zapomenuté nemocnice. Jste uvězněni zároveň s ním v tomto hrozivém objektu, kde není úniku.

Hra na mobil Psychopath Hunt

Jedná se o hororovou hru, kde zlý řezník chytil mladou dívku a uzamkl ji ve svém autě. Vtrhněte do jeho domova a zachraňte dívku. Máte na to pouhých 5 hodin, což není zrovna jednoduché. Tento psychopat slyší opravdu všechno.

Hra na mobil Slenderman history

Navštivte nepřátelskou základu v čase druhé světové války. Zneškodněte zuřivé nepřátele a krvavé zombie. V této skvělé hře máte za úkol zastavit Slendermana a přerušit jeho zlověstný plán.

Hra na mobil Emily wants to play too

Pokuste se utéct z děsivé kanceláře, kde jsou strašlivé panenky a dívka, která se jmenuje Emily. Emily je strašidelná dívka, která na vás čeká a není vůbec příjemné ji potkat. V této hře hrajete za kurýra, který doručuje objednávky ze své restaurace.

Hra na mobil The fear 3

Pomozte hlavnímu hrdinovi v této hře přežít. Čelíte nepříjemným duchům minulosti. Prozkoumávejte zapomenutý dům se svým hrdinou. Pokuste se vyřešit veškeré potíže, na které během hraní narazíte. Nicméně ošklivé a divné zvuky vycházejí ze všech stran.

Hra na mobil Awakening lite

Pomozte hrdinovi utéct z tohoto městečka, které je naprosto mrtvé a jsou zde pouze nadpřirozené bytosti a monstra. Během hry je potřeba vyřešit několik logických úloh a najít řešení.

Hra na mobil The nun

Začíná hororová hra, která vás bude strašit po celou noc. Zahrajte si dokonalou hru, kde na vás strach číhá na každém korku. Ocitáte se mezi jeptiškou, která je součásti satanského rituálu.

Hra na mobil Horror story: Nancy Parker

Pomozte statečnému hrdinovi a utečte z těchto katakomb. Nancy Parker je hlavní hrdinkou této hry a bude muset překonat hned několik nepřátel. Bohužel ztratila paměť, takže vůbec neví, kde je a jak se dostat ven. Pomozte ji.

Hra na mobil Insomnia 3

Snažte se uniknout z tohoto hradu a zůstaňte na živu. Před vámi je spousta objektů a hodně temných míst, kde zažijete strach na plno. Tato android hra vás zavede do naprosté noční můry. Zvládnete to?

Hra na mobil Dead space

Určitě znáte známou hororovou hru Dead Space. Hru vytvořilo studio Electronic Arts. Ve hře ještě nejsou žádné skryté poplatky, jak je tomu teď, takže se nemusíte ničeho obávat a cena je konečná. Ponořte se do příběhu u kterého tuhne krev v žilách.