Vypnout reklamy

Kontakt

Zaobíráme se recenzemi nových her, aplikacemi nebo novinkami ze světa android. Rádi podpoříme jakýkoliv projekt a vývojáře, pokud to bude v naších silách a uděláme na jeho aplikaci nebo hru recenzi.

Psal se rok 2012 a server byl založen původně na subdoméně. Neměl tak ani svou doménu prvního řádu. Posléze se web přesunul na jinou doménu a nakonec v roce 2015 zakotvil na doméně Androiduj.cz.

Jelikož jsme se rozhodli, že server rozšíříme do celého světa, tak jsme si založili další doménu, která se bude starat o propagaci celé značky. V roce 2017 se rozšiřujeme do dalších států EU, USA i Asie.

Návštěvnost tohoto webu je 50 000 – 60 000 unikátních návštěv za měsíc.

Tomáš Buroň

manažer projektu

Na tomto projektu pracuje již 3 roky po odkoupení od původního majitele, který web rozjel na subdoméně fan.androiduj.cz. Posléze se web jmenoval droiduj.cz, který se následně změnil na svůj původní název androiduj.cz. Zajímají ho informace ze světa android, ale i iOS, ale k Androidu přičichl už v samých počátcích. Android byl z počátku celkem pomalý a neforemní systém, ale postupem času získal na svém základu, volnosti a možnosti úprav. Podle jeho názoru je systém Android lepší jak iOS co se týče úprav a univerzálnosti. Systém iOS je zase pouze na jeden telefon Apple a z toho důvodu má tento systém lepší optimalizaci.

Kontaktujte nás na emailové adrese: info@androiduj.cz

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.