Zaobíráme se recenzemi nových her, aplikacemi nebo novinkami ze světa android. Rádi podpoříme jakýkoliv projekt a vývojáře, pokud to bude v naších silách a uděláme na jeho aplikaci nebo hru recenzi.

Psal se rok 2012 a server byl založen původně na subdoméně. Neměl tak ani svou doménu prvního řádu. Posléze se web přesunul na jinou doménu a nakonec v roce 2015 zakotvil na doméně Androiduj.cz.

Veškeré hry a aplikace, které přidáváme na web, tak prověřujeme. Nestane se Vám tedy to, že si nainstalujete aplikaci, která Vám zaviruje mobilní telefon, bude Vás odposlouchávat a podobné pofiderní aplikace. V naši databázi máme prověřené aplikace a hry, které vybíráme manuálně.

Návštěvnost tohoto webu je 50 000 – 60 000 unikátních návštěv za měsíc.

Tomáš Buroň

manažer projektu

Na tomto projektu pracuje již 10 let po odkoupení od původního majitele, který web rozjel na subdoméně fan.androiduj.cz. Posléze se web jmenoval droiduj.cz, který se následně změnil na svůj původní název androiduj.cz. Zajímají ho informace ze světa android, ale i iOS, ale k Androidu přičichl už v samých počátcích. Android byl z počátku celkem pomalý a neforemní systém, ale postupem času získal na svém základu, volnosti a možnosti úprav. Podle jeho názoru je systém Android lepší jak iOS co se týče úprav a univerzálnosti. Systém iOS je zase pouze na jeden telefon Apple a z toho důvodu má tento systém lepší optimalizaci.

Jedná se o nekomerční médium pro fanoušky mobilních telefonu

Web provozují fanoušci mobilních her, aplikací a mobilních telefonu se systémem Android. Nejedná se o žádné komerční médium, kde se mnohem více dbá na gramatickou správnost webu. Jsme lidé, kteří chtějí ostatním fanouškům co nejrychleji doručit informace, testy mobilních telefonu, her a aplikací. Proto pokud někdo hledá krásně čtivý web, kde je většina článku zaplacených jinými subjekty (z marketingového hlediska), tak je potřeba jít jinam. My z Androiduj.cz tady nikoho nedržíme a nechceme se chovat komerčně. Chceme psát pravdivé informace bez omáčky.

Web musí být veden pod podnikajícím subjektem, jelikož takto to nařizuje zákon.

Podnikající subjekt:

Tomáš Buroň

DIČ: plátce DPH