Obchod Google Play

Obchod Google Play umožňuje uživatelům snadnou instalaci a aktualizaci aplikací. Stačí si jen vybrat aplikaci, kliknout na tlačítko „Instalovat“ a aplikace se nainstaluje na vaše zařízení. Pokud již máte aplikaci nainstalovanou a je k dispozici aktualizace, obchod Google Play vám o tom automaticky připomene a umožní vám jednoduše aktualizovat aplikaci na nejnovější verzi.

Hra Ultimate Sackboy

Ultimate Sackboy je nová hra, která je k dispozici i na konzolích, ale trošku v jiném stylu. Zde budete běhat, vyhýbat se překážkám a získávat vysoké skóre.

Hra Dust and Neon

Dust and Neon je nová hra, která nabízí spoustu zábavy v komiksovém světě. Postřílejte veškeré roboty, zničte je a dostaňte se dále.

Aplikace File Explorer

File Explorer je aplikace, která umožňuje velmi jednoduše spravovat soubory ve vašem telefonu, připojovat se i na FTP nebo Google Cloud.

Hra Gomorrah

Gomorrah je nová hra z Mafiánského prostředí. Užijte si naprosto dokonalou hru, která je vytvořená podle jedné z knížek.

Hra Tower of God

Tower of God je hra, ve které je stovka tisíc hráčů. Jde o RPG styl s tím, že v době, kdy jste offline, tak získáváte bonusy.

Hra Mighty DOOM

Mighty DOOM je nová hra, která nabízí naprosto dokonalé zpracování, kde bojujete s démony, ale tak trochu jinak s Mini Slayer figurkou.