Android hry

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Hra Isle of Arrows

Isle of Arrows je hra, která je ve stylu Tower Denfese, kdy se musíte bránit před přicházejícím nepřátelům a dostat se co nejdále to bude možné. Pozemek, kde se boje odehrávají se neustále rozrůstá.

Hra Marvel Snap

Jde o výbornou karetní hru, ve které budete muset ničit protivníky, bojovat, vylepšovat a hlavně vítězit. Není to jednoduchá záležitost, protože musíte dopředu promyslet strategií.

Hra Ram Setu: The Run

Jde o hru od indického herního studia, který se stará o vývoj nové hry podle filmového zpracování. Jde o běžeckou hru, kde na vás útočí nepřátele ze všech stran a úkolem je získat vysoké skóre.

Hra Train Station 2

Zahrajte si na manažera své železnice a dostaňte se takto co nejvýše v žebříčku. Postavte ve světě různé kolejiště, kde následně budou projíždět vlaky se zbožím. Jde tak trochu o business a ne jen o převoz lidí.