Android hry

Android hry nové generace i klasiky. Vše rozděleno podle žánru. Mobilní hry již dosáhly úrovně starších konzolí. Grafické zpracování je naprosto úžasné. Když se do toho přidá i virtuální realita nebo AR (rozšířená realita), tak jste v jiném světě. Hry poslední roky na mobilní telefony expandují ve velké míře. Vývojáři si totiž uvědomují potenciál Android her.

Hra Tower of God

Tower of God je hra, ve které je stovka tisíc hráčů. Jde o RPG styl s tím, že v době, kdy jste offline, tak získáváte bonusy.

Hra Mighty DOOM

Mighty DOOM je nová hra, která nabízí naprosto dokonalé zpracování, kde bojujete s démony, ale tak trochu jinak s Mini Slayer figurkou.

Hra Ten Dates

Jedná se o hru, kde budete mít rande a snažíte se najít pro hlavní postavu spřízněnou duši. Zahrajte si za ženu nebo muže.

Hra Hero of Aethric

Nová hra s mixem klasické JRPG hry + moderní dotykové ovládání. Hru hraje přes 850 000 hráčů a dva měsíce je již v předběžném přístupu.

Hra Luminosus

Jedná se o vysoce prospěšnou hru, ve které zrelaxujete, tedy alespoň co se týče módu klasik. Pokud si zahrajete mód výzvy, tak to bude velmi náročné.

Hra Happy Game

Jde o zábavnou hru, ve které musíte přijít na způsob, jak zneškodnit depresivní postavy a dostat chlapce z této noční můry, což není příliš jednoduché.