Vypnout reklamy

Odesílejte přes WhatsApp aplikaci jakékoliv soubory

Na Google Play se objevila nová aktualizace známé aplikace WhatsApp. Od dnešního dne mohou uživatelé posílat jakékoliv soubory skrz WhatsApp. Lze posílat jak PDF, ZIP, XLS, tak i .APK soubory. Uživatelé mezi sebou mohou sdílet až 100 MB na Androidu a 128MB na iOS. WhatsApp také dovoluje posílat JPEG soubory, ale ve chvíli, kdy fotku […]

whatsapp

Na Google Play se objevila nová aktualizace známé aplikace WhatsApp. Od dnešního dne mohou uživatelé posílat jakékoliv soubory skrz WhatsApp. Lze posílat jak PDF, ZIP, XLS, tak i .APK soubory. Uživatelé mezi sebou mohou sdílet až 100 MB na Androidu a 128MB na iOS.

WhatsApp také dovoluje posílat JPEG soubory, ale ve chvíli, kdy fotku někomu posíláte, tak ji zkomprimují a ztrácí tak svou kvalitu. Avšak máte možnost sdílet fotografie mezi jednotlivými uživateli, což je skvělá novinka.

Poslední aktualizace také přinesla několik změn v uživatelském rozhraní této aplikace. Většinou se jedná o hovory. Změněný byl styl zvednutí hovoru. Teď stačí pouze přejet prstem nahoru po obrazovce a telefon zvednete.

Aktualizace se bude postupně dostávat do jednotlivých států.

Aplikaci stáhnete níže

WhatsApp Messenger