Vypnout reklamy

Fitness aplikace

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Aplikace Zwift

Jde o aplikaci, která umožňuje si užít sport ve městě jako je Londýn nebo New York a to z pohodlí domova. Jen musíte mít produkty podporující Zwift a vydáte se do virtuálního světa. Běhejte, jezděte na kole a užívejte si.

Aplikace Fitment

Aplikace, která slouží jako fitness pomocník. Cvičte přímo z gauče a se svým roztomilým zvířátkem udělejte vše proto, abyste spolu s ním udrželi fyzickou i psychickou zdatnost na maximu.

Aplikace Yoga

Aplikace Yoga Down Dog umožňuje cvičit záda a jiné partie tak, že nikdy je nebudete cvičit stejně. Jsou zde úrovně, kalendář, historie.

Aplikace Kinomap

Jedná se o skvělou aplikací, která nabízí spoustu možností tréninku v rámci jízdy na kole uvnitř nebo běhání či jezdění na kolečkových.

Aplikace HealthifyMe – Calorie Counter

Jde o aplikaci, která se stará o vaše zdraví a udržuje vaší zdravou hmotnost. Zaznamenávejte kalorie, výdaj kalorií a cvičte se svým tělem. Nemusíte tak chodit do fitness, ale stačí cvičit se svým vlastním tělem.