Vypnout reklamy

Nejnovější android hry, které jsme našli. Jedná se o logické, závodní nebo střílečky. Vybrali jsme ty nejlepší z posledního týdnu.

K dispozici máme parádní multiplayerové fps hry, kde budete bojovat proti nepřátelům z celého světa, ale i naprostou klasiku a to je strategie.

Strike Ops

Hra je u nás zdarma

Jedná se o hru v online světě, kde musíte nejprve zvolit vhodnou taktiku ke zničení nepřátel. Popadněte zbraň a vydejte se do světa, kde je spousta map a hlavně zábavy.

Car Racing Simulator 2019

Hru máme ke stažení zdarma

Máme k dispozici i závodní simulátor, ve kterém budete muset předvést své schopnosti. Zažijte závody v ulicích města a vyhněte se zbytečným nehodám.

Minimal Escape

Hru máme k dispozici zdarma

V této hře bude potřeba řešit jednotlivé logické úlohy a to tak, abyste se dostali až na samotný konec celé hry. Před vámi je spousta úkolů, které musíte dokončit. Podaří se vám to?

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.