Vypnout reklamy

15.2% Android M na telefonech Android

Vydáno dne: 3.8.2016

Máme tady další nárůst instalací Android M od minulého měsíce. Google eviduje 15.2% všech Android telefónu, že mají nainstalovaný nový systém Android M. Již brzy se však na trh dostane Android N 7.0. Jediné dvě verze zažily vzestup. A tím je Android 5.1 Lolipop a 6.0 Marshmallow. Android 5.1 zvýšil o 0,6% a je teď […]

Máme tady další nárůst instalací Android M od minulého měsíce. Google eviduje 15.2% všech Android telefónu, že mají nainstalovaný nový systém Android M. Již brzy se však na trh dostane Android N 7.0.

Jediné dvě verze zažily vzestup. A tím je Android 5.1 Lolipop a 6.0 Marshmallow. Android 5.1 zvýšil o 0,6% a je teď na 21.4% všech aktivních android telefonech. Marshmallow zvýšil o 1.9% a je teď na 15.2% aktivních telefonech.

15.2% Android M

15.2% Android M

Největší podíl však zastává Android KitKat 29.2%. Jsou to lidé, kteří mají starší mobilní telefony, protože právě ony nemohou získat aktualizaci Android 5, což je velká škoda.

Grafi Android telefonu systém

Grafi Android telefonu systém

Výrobci telefonu aktualizují většinou jen své TOP zařízení a na své starší docela zapomínají. Samozřejmě by to bylo pro ně velmi nákladné, tak proto to nedělají.

 

 

Další zajímavé příspěvky
Pokročilý malware pro systémy Android, který dokáže ukrást pin, 2FA ověření

Pokročilý malware, který má za úkol převádět peníze z banky a krást osobní údaje, se stále vyvíjí. Nicméně musíte se Přečíst si více

Aktualizace Android auto přidává funkci pro vypnutí notifikačních zvuků
Android auto aktualizace

Android auto aktualizace přidává do aplikace možnosti vypnout notifikační zvuky. Nicméně i přesto moc dobře tato funkce nefunguje.

Android auto s aktualizovaným launcherem

Aktualizovaná aplikace Android auto je tady. Přichází s novým launcherem, možnost ovládat pomocí ovládacích prvků hudbu ve spodní části obrazovky Přečíst si více

Android TV a mobilní telefony
Systém Android Q

Zajímavé informace ohledně chytrých televize na operačním systému Android a mobilních telefonu se systémem Android. Televize nám nabízejí spoustu funkcí.

Tágy: