Vypnout reklamy

2 android hry a aplikace, které byste neměli přehlédnout

2 android hry a 1 aplikace ke stažení na mobilní telefon

K dispozici máme malý týdenní souhrn nových aplikací a her, které byste zaručeně neměli přehlédnout. Přes týden nezvládáme veškeré nové aplikace a hry přidávat, tak se to snažíme vyrovnat alespoň menším souhrnem.

Hra Pac-Man: Ralph Breaks the Maze

Hra disponuje věcmi a hrdiny z internetového filmu Ralp Breaks. Hoňte duchy a posbírejte veškeré puntíky, které dodají energií a lepší skóre. Verze zdarma disponuje několika labyrinty. Pak je tady doplňková verze, ale ta už stojí peníze.

Android hra PacMan ke stažení

Android hra PacMan ke stažení

Aplikace Firefox Reality Browser

Jedná se o další prohlížeč Mozilla na mobilní telefony. Tentokrát se jedná o virtuální realitu. Disponuje totiž jak 2D módem, tak i 3D módem a pokud disponujete virtuálními brýlemi Google Daydream, tak můžete mít prohlížeč přímo v nich.

Hra AntVentor ke stažení

Hra AntVentor je logická hra, která se velmi podobá hře jako je Machinarium. Musíte pomoci tomuto mravenci dosáhnout svých snů. Snažte se kombinovat veškeré nové věci, využívat je a hlavně se dostat co nejdále. Hra disponuje grafickým zpracováním, které je na vysoké úrovni. Tato hra je sice placená, ale po platbě ji máte navždy bez jakýchkoliv plateb a reklam.