2 displeje. To je nový LG V30.

LG V30 následuje tradici LG V10, LG V20, kdy byl telefon vydán vždy ke konci roku. Zatímco V10 a V20 mají k hlavnímu displeji ještě vedlejší displeje, tak V30 se bude svým způsobem lišit. Podle posledních dvou snímku se zdá, že LG představí svůj nový telefon jako posuvný. Přesněji by zařízení mělo mít dva nezávislé […]

LG V30

LG V30 následuje tradici LG V10, LG V20, kdy byl telefon vydán vždy ke konci roku. Zatímco V10 a V20 mají k hlavnímu displeji ještě vedlejší displeje, tak V30 se bude svým způsobem lišit.

Podle posledních dvou snímku se zdá, že LG představí svůj nový telefon jako posuvný. Přesněji by zařízení mělo mít dva nezávislé dotykové skla. Přičemž spodní sklo by mělo být menší a určené pro posuny a vrchní sklíčko je větší a určené pro aplikace.

Přirozeně, díky velké dotykové ploše je obrazovka pro posun lepši uživatelský přívětivá, než displeje na V20 a V10. Druhý displej může mít třeba virtuální klávesnici a zůstane tak více místa pro daný obsah na velké obrazovce.

Tyto nové uniklé obrázky pochází podle Evan Blass od nejspolehlivějších zdrojů. Ovšem je zde informace, že se neví, jestli je projekt veden stále tímto směrem a že by telefon V30 mohl být nakonec jiný. Teď záleží, jak se LG tento nápad s posuvnou obrazovkou zamlouval.

Nový mobilní telefon LG V30 by měl být oznámen tedy v záři tohoto roku, tedy 1 rok po LG V20. Dále bude kompatibilní s Google DayDream a bude disponovat OLED displejem (tedy možná dvěma OLED displeji).

zdroj: Evan Blass