2 nové oficiální videa k HTC U11

Už jsme tu měli reklamu s Robert Downey Jr, za kterého museli zaplatit 12 miliónů dolarů. Nevíme však, jestli jim zrovna reklama pomohla v prodeji, ale asi moc ne. Ovšem HTC by bylo rádo, kdyby peníze investované do reklamy získali také zpět. Dnes se objevily na YouTube dvě nové videa, která představují funkce HTC U11. […]

HTC U11

Už jsme tu měli reklamu s Robert Downey Jr, za kterého museli zaplatit 12 miliónů dolarů. Nevíme však, jestli jim zrovna reklama pomohla v prodeji, ale asi moc ne. Ovšem HTC by bylo rádo, kdyby peníze investované do reklamy získali také zpět. Dnes se objevily na YouTube dvě nové videa, která představují funkce HTC U11.

Obě tyto videa představují výrazné zlepšení proti minulým snahám společnosti své produkty propagovat.

Podívejte se také na vše co potřebujete vědět o HTC U11

První video „Edge Sense“

Jedno video ukazuje „Edge Sense“ a to, jak jednoduše můžete začít fotografovat přes přední fotoaparát. Také nechybí ani IP67 certifikace, která vám dovolí skočit do bazénu a nahrávat. Avšak na videu je malým napsáno, že ikdyž telefon můžete ponořit do hloubky 1 metr, tak poškození (pokud nastane), tak není kryte zárukou. To ovšem platí i pro jiné telefony s IP67 a IP68 od Apple, LG, Samsung.

Druhé video Audio funkce

Druhé video se zaměřilo na audio funkce HTC U11. Jedná se například o sluchátka USonic. Je zde aktivní rušení šumu a vnější zvuky se jednoduše rozplynou. Taktéž je tu akustické zvětšení když se přiblížíte k předmětu na videu. V takové chvíli se zvuk zvýší.