Vypnout reklamy

Před námi je další pracovní a školní týden, kde nebude čas na žádné hry a ani zábavu. Nicméně k dispozici máme další dvě hry, u kterých se v dnešní nedělní večer můžete zabavit.

Sephirothic Stories

Jedná se o RPG hru, která je v decentním grafickém zpracování. Nabízí parádní bojové mechanizmy a svůj příběh. Nicméně jsou zde platby uvnitř hry, které však nemusíte vůbec používat. Hra je totiž jinak zdarma a pokud zkombinujete jednotlivé schopnosti těchto hrdinů, tak máte vyhráno.

Hra RWBY: Amity Arena

Hra RWBY: Amity Arena je vypuštěna do světa právě na čas a to v rámci šesté sezóny populární show. Hra se velmi podobá hrám jako je Hearthstone, Baland Brawl a další. Získejte spoustu různých hrdinů z vesmíru RWBY. K dispozici jsou souboje stylu PvE a PvP. V případě, že se vám nelíbí online souboje, tak je zde i mód pro offline hraní.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.