Vypnout reklamy

Samsung už odeslal 20 miliónu telefónu Samsung Galaxy S8

Samsung se musí pochlubit, že dosáhl dalšího milníku 20 miliónu odeslaných telefónu Galaxy S8 a S8+. Toto číslo bylo dosaženo v Červenci. Je docela pravděpodobně, že do konce roku nebude nárůst tak markantní.  Byly zde zprávy o tom, že prodeje Galaxy S8 nejdou tak, jak by se předpokládalo, a proto chtěl Samsung posunout datum oznámení […]

Samsung Galaxy S8

Samsung se musí pochlubit, že dosáhl dalšího milníku 20 miliónu odeslaných telefónu Galaxy S8 a S8+. Toto číslo bylo dosaženo v Červenci. Je docela pravděpodobně, že do konce roku nebude nárůst tak markantní. 

Byly zde zprávy o tom, že prodeje Galaxy S8 nejdou tak, jak by se předpokládalo, a proto chtěl Samsung posunout datum oznámení Note 8 na bližší datum v Srpnu, což udělal, ale pravděpodobně z jiného důvodu a tím je přímá konkurence iPhone 8.

Podle zpráv od společnosti Samsung se vlajkový telefon prodává o 15% lépe, než jeho předchůdce za stejné časové období. V některých státech jsou prodeje S8 dvakrát lepší, než u S7.

Bude S8 lepší jak S7 co se týče dodávek telefonu na trh? To se dozvíme příští rok, když nastoupí nový telefon Galaxy S9.