Vypnout reklamy

3 aplikace pro fitness

Tvorba svalů nebo udržování fyzické kondice není nic jednoduchého. Je za tím spousta dřiny. Někteří k tomu potřebují hnací motor v podobě různých trenérů nebo to zvládnou i sami. Nicméně je dobré mít trenéra nebo alespoň aplikaci, která vám pomůže se cvičením. K dispozici máme pár zajímavých aplikací pro bodybuilding. Uchovávejte si údaje o svém cvičení.

Fitness 22 Gym Workout Tracker and Trainer

Fitness 22 disponuje několika tréninkovými plány a kardio. Vyberte si, jaký trénink podstoupíte. K dispozici je několik různých tutoriálů, videí a dalších věcí. V aplikaci je přes 3000 cvičení, rutin, variant a mnohem více. Aplikace je zdarma, ale v omezeném množství tréninku. Pak je tady varianta předplatného.

Aplikace Fitness 22

Aplikace Fitness 22

Aplikace Home Workout

S aplikací Home Workout můžete cvičit doma bez jakýchkoliv pomůcek jen s váhou vašeho těla. Jedná se o cvičení za minimální investici, avšak asi by nebylo od věci si zajít občas do fit centra nebo si dokoupit sportovní náčiní.

Aplikace You Are Your Own Gym

Jedná se sice o placenou aplikaci, ale věřte, že vás díky svému upozornění a plánu posune kupředu. Budete tady cvičit bez jakýchkoliv nástrojů. Celkem je k dispozici 200 různých tréninků a k dispozici máte právě video návody, jak na to. K dispozici je tedy plán na několik dní až týdnů dopředu. Dodržujte plán a uvidíte, že se výsledky dostaví.