30% sleva na Samsung Galaxy Buds FE k Black Friday

Nové Samsung Galaxy Buds FE s funkcí potlačení hluku byly představeny před pouhým měsícem za překvapivě nízkou cenu 99,99 dolarů. A právě v rámci Black Friday je možné si je pořídit…

30% sleva na Samsung Galaxy Buds FE k Black Friday

Nové Samsung Galaxy Buds FE s funkcí potlačení hluku byly představeny před pouhým měsícem za překvapivě nízkou cenu 99,99 dolarů. A právě v rámci Black Friday je možné si je pořídit se slevou až 30 procent.

Samsung Galaxy Buds FE nabízejí špičkovou kvalitu zvuku a navíc jsou vybaveny funkcí potlačení hluku. To znamená, že si je můžete vychutnat bez rušivých zvuků okolí. Dokáží také automaticky přizpůsobit hlasitost podle okolního hluku, což oceníte například při cestování nebo ve veřejné dopravě.

Tyto bezdrátová sluchátka mají ergonomicky tvarovaný design, který se skvěle přizpůsobí uchu a zajišťuje tak pohodlné nošení po celý den. Jsou také odolné vůči potu a vodě díky certifikaci IPX7, takže si je můžete vzít i do posilovny bez obav.

Samsung Galaxy Buds FE disponují také intuitivním ovládáním dotykem, takže můžete snadno přepínat mezi skladbami, upravit hlasitost či přijmout hovor jen pomocí jednoduchých dotyků na sluchátko. Navíc jsou kompatibilní s hlasovými asistentkami a umožňují rychlý přístup k vašim oblíbeným funkcím.

Největší výhodou však je jejich cena. V rámci akce Black Friday jsou nyní dostupné se slevou 30 procent, což znamená, že si je můžete pořídit za pouhých 69,99 dolarů. To je skutečně výhodná nabídka, kterou nejde přehlédnout.

Pokud tedy hledáte kvalitní bezdrátová sluchátka s funkcí potlačení hluku za výhodnou cenu, neměli byste si nechat ujít Samsung Galaxy Buds FE. Nabídka platí pouze v rámci Black Friday, takže neváhejte a přijďte si je pořídit ještě dnes.

FAQ:

1. Jaká je běžná cena Samsung Galaxy Buds FE?

– Běžná cena Samsung Galaxy Buds FE je 99,99 dolarů.

2. Jaký je rozdíl mezi Samsung Galaxy Buds FE a jinými sluchátky?

– Samsung Galaxy Buds FE mají funkcí potlačení hluku a odolnost vůči potu a vodě.

3. Jak dlouho trvá sleva v rámci Black Friday?

– Sleva na Samsung Galaxy Buds FE platí pouze v rámci Black Friday, je tedy důležité využít této příležitosti co nejdříve.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/samsung-galaxy-buds-fe-black-friday-2023-deal-amazon-best-buy_id152697