Vypnout reklamy

Aplikace android – 360 Security Lite [9.8/10]

Seká se vám telefon a žádné programy na vyčistění nepomáhají? Vyzkoušeli jsme za vás aplikaci 360 Security Lite a odinstalovali jsme ostatní aplikace na vyčištění, které byly plné reklam. Tato aplikace je jednoduchá a nenáročná. Funguje v pořádku na mobilech s menší paměti než 1GB. Mobilní telefon a hlavně android systém se neustále různě zaplňuje a zabírá […]

2 360 security download app / aplikace android

Seká se vám telefon a žádné programy na vyčistění nepomáhají? Vyzkoušeli jsme za vás aplikaci 360 Security Lite a odinstalovali jsme ostatní aplikace na vyčištění, které byly plné reklam. Tato aplikace je jednoduchá a nenáročná. Funguje v pořádku na mobilech s menší paměti než 1GB.

Mobilní telefon a hlavně android systém se neustále různě zaplňuje a zabírá zbytečně paměť. Nevypnuté aplikace vám berou energii z baterie a nastává tak rychle vybíjení telefonu. Proto je velmi důležité, abyste udržovali mobil v kondici, jen tak vám dlouho vydrží a neklekne vám hned po záruce.

Jednoduchá aplikace android má v sobě možnost zvýšení výkonu a to tím způsobem, že pozná, které aplikace vám berou neustále energii a ty vám vypne. Další část je čištění. Pokud neustále instalujete a odinstalováváte aplikace a hry, tak jako my, tak se časem stane, že některé soubory v mobilu zůstanou. Tato aplikace nám dokázala vyčistit interní paměť telefonu o 500 MB. V poslední fázi je tady antivirus, který proskenuje celý váš telefon a zároveň vás bude chránit v reálném čase.

Fotogalerie z android aplikace APP

1 360 security download app / aplikace android

1 360 security download app / aplikace android

 

V jednoduchosti je prostě krása. Jen čeština v této aplikaci není ta správná, což ale nevadí, protože vy tady máte jen pár tlačítek, které zmáčknete, a mobilní telefon se vám zklidní. Pokud se vám často stávalo, že jste při zadávání hesla dlouho čekali, než se vám zobrazí domácí obrazovka, tak je celkem možné, že tato aplikace tento problém vyřeší.

V čem android aplikace 360 Security Lite dokáže pomoct?

 • Aplikace nespotřebovává hodně energie
 • 360 Security Lite má malý instalační balíček
 • Aplikace dokáže zlepšit výkon telefonu
 • Řeší pomalý chod android systému a zasekávání

Aplikaci stáhnete níže

Safe Security Lite - Booster, Cleaner, AppLock

Další informace o této skvělé android aplikaci 360 Security Lite

 

 • 10/10
  Aplikace pomáhá - 10/10
 • 10/10
  Uživatelské rozhraní - 10/10
 • 9.5/10
  Velikost aplikace - 9.5/10
9.8/10

Pouze několik úvodních vět

Vyžaduje Android
2.2 a vyšší

Od vývojáře
360 Mobile Security Limited

Aktuální verze
1.0.5

Sending
User Review
0 (0 votes)