Vypnout reklamy

4 Nejlepší hry za poslední půl rok 2017

Již jsme za polovinou roku 2017. Uteklo to opravdu rychle a za celý půlrok se dostalo na mobilní telefon spoustu android her, o kterých si dnes povíme. Spousta hráčů si tyto hry vychvalovali. Layton Mystery Journey První hra je od profesora Laytona, která má být vyrobena přímo pro mobilní zařízení než je handheld Nintendo, což […]

4 Nejlepší hry za poslední půl rok

Již jsme za polovinou roku 2017. Uteklo to opravdu rychle a za celý půlrok se dostalo na mobilní telefon spoustu android her, o kterých si dnes povíme. Spousta hráčů si tyto hry vychvalovali.

Layton Mystery Journey

První hra je od profesora Laytona, která má být vyrobena přímo pro mobilní zařízení než je handheld Nintendo, což je docela velká věc. Hra není však zdarma, ale pokud si zaplatíte, tak obdržíte mistrovské dílo.

OxenFree

Dobrodružná hra s perfektním grafickým zpracováním. Jedná se o malované grafické zpracování. Příběh je excelentní, hlasy hrdinů propracované. K dispozici je hra ve 2.5D s dávkou hloubky a záhad.

Guns of Boom

V tomto souhrnu nám chyběla FPS hra a i ta vyšla. Jedná se o Guns of Boom, která má hezké barevné grafické zpracování. Budete disponovat online zápasy, jednoduchou hratelností, čistou grafikou a mnohem více. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné, získejte dostatek bodů a probojujte se.

Kingdom: New Lands

Popsat tuto hru je docela umění, protože pohyb je založen pouze na doprava nebo doleva. Příběhem je jednoduchá akce, kde musíte zvítězit. Hrajete za monarchu, který vybudoval své rozvíjející království.

Android hry z PC