4 nové telefony do LG X série oficiálně potvrzeno

LG dnes vydalo oznámení o čtyřech nových modelech, které se připojí k již LG X sérii. LG se rozhodlo mířit na střední třídu. Telefony budou třeba disponovat masivní baterií o velikosti 4100 mAh. Co se ve článku dočtete? O jednotlivých nových telefonech X série LG G5 a moduly LG X Power V nových telefonech, které […]

LG X série

LG dnes vydalo oznámení o čtyřech nových modelech, které se připojí k již LG X sérii. LG se rozhodlo mířit na střední třídu. Telefony budou třeba disponovat masivní baterií o velikosti 4100 mAh.

Co se ve článku dočtete?

  • O jednotlivých nových telefonech X série
  • LG G5 a moduly
LG X série

LG X série

LG X Power

V nových telefonech, které míří do série X budou také k dispozici možnosti rychlého nabíjení. Dokážete tak nabít telefon dvakrát rychleji, než normálně.

V tomto modelu je hlavní zaměření na výdrž baterie. To znamená velikost baterie 4100 mAh.

LG X Mach

Pokud preferujete rychlost přenášených dat namísto výdrže baterie, tak LG X Mach je ten pravý pro vás. LG X Mach podporuje LTE kategorie 9 3CA. Taktéž má lepší procesor nataktovaný na 1.8GHz a fotoaparát dostane velký senzor o velikosti 1.55 um, aby šly fotit fotky ve špatném světle.

LG X Style

Jediné co v této chvíli víme je to, že tělo telefony má byt opravdu extra tenké a mít zahnuté rohy.

LG X Max

Ten má disponovat velkým displejem. Jak velkým, to LG prozatím neřeklo.

Shrnutí celé zprávy

LG se tedy rozhodlo, že rozdělí telefony podle toho, co preferujete více. Nejlepší by bylo, kdybyste si telefon mohli celý sami sestavit. Zvolit si chipset, tělo telefonu, funkce a následně by vám byl telefon poslán.

LG G5 má modulární systém. To znamená, že připojujete k telefonu různé rozšiřující moduly.