Vypnout reklamy

Další skvělé hry na jednom místě. Pojďme se podívat, co vyšlo a co jsme nestihli ani zveřejnit. Prázdniny jsou tady a tak je čas hrát skvělé android hry.

Human: Fall Flat

Jedná se o kooperační logickou hru, kde máte spoustu kamarádů, se kterými hrajete. Snažte se dosáhnout svého a utkejte se se silnými jedinci. Human: Fall Flat je excelentní časový požírač.

Stahujte hru z Google obchodu

Bring You Home

Jedná se o skvělou android hru, ve které budete manipulovat s přírodou kolem sebe. Je potřeba, abyste si vybudovali svůj vlastní domov.

Stahujte hru z Google obchodu

Graveyard Keeper

Jedná se o skvělou hru, ve které si užijete simulaci ve středověku. Dejte se do toho a užijte si skvělou aktivitu v dnešní android hře. Máte zde spoustu možností.

Stahujte hru z Google obchodu

Another Eden

Další skvělá RPG hra s krásnou grafikou a zábavnými dialogy. Jestliže hledáte příběh do kterého se pořádně ponoříte, tak právě hra Another Eden je ta pravá.

Stahujte hru z Google obchodu

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.