Vypnout reklamy

4 TOP hry za měsíc Září 2017

Konec měsíce je tady. Docela rychle nám to uteklo. V tomto měsíci se objevilo opravdu spoustu nových android her a v některých dnech
TOP android hry za září 2017

Konec měsíce je tady. Docela rychle nám to uteklo. V tomto měsíci se objevilo opravdu spoustu nových android her a v některých dnech jsme dokonce museli přidat dvě najednou. Podařilo se nám udržet každý den přidat minimálně jednu novou android hru.

Hra Into the Dead 2

Nastala zombie apokalypsa, kde je potřeba zachránit svou rodinu před naprostou zkázou. Ve světě již není nikdo v bezpečí. Hra nabízí kvalitní grafické zpracování, jednoduchou hratelnost a hlavně spoustu zábavy. Hra nabízí celkem 7 kapitol a 60 úrovní.

Hra Dead Legend – Coldest Winter

Zima, chlad a boj. To zažijete v dnešní android hře. Gamesa disponuje opravdu hezkým grafickým zpracováním. Hra vyšla 10. září na Android telefony. Omezení je tady ve formě pohybu, kde zde není svobodný svět, ale v další hře, kterou vám předvedeme svobodný svět bude.

Hra Gangster town auto

https://www.youtube.com/watch?v=C4u-OcWsXNo&ab_channel=Gameglitches4you

Jedná se o podobnou hru, jako je třeba GTA San Andreas. Objevujete se v kriminálním městě, kde je obrovský herní svět a svoboda. Úkolem je, abyste kradli auta, budovali si reputaci a dostávali se neustále do dalších částech hry.

Modern Combat Versus je venku. Nová akční hra pro více hráčů.

Dlouho očekávaná herní pecka je konečně tady. K dispozici máte na 5 různých map s možností získat vysoké ohodnocení. Hra je naprosto zdarma a běží na enginu Unreal Engine 4.