Vypnout reklamy

5 Android telefonů, které si koupit místo Galaxy A55

Samsung se rozhodl neuvést svůj nejsilnější střední třídu roku, Galaxy A55, na trh v USA, alespoň zatím. Ačkoli střední třída od korejského giganta nikdy nebyla známá pro svůj výkon nebo hodnotu…

5 Android telefonů, které si koupit místo Galaxy A55

Samsung se rozhodl neuvést svůj nejsilnější střední třídu roku, Galaxy A55, na trh v USA, alespoň zatím. Ačkoli střední třída od korejského giganta nikdy nebyla známá pro svůj výkon nebo hodnotu za peníze, stále byla automatickou volbou pro mnohé kvůli své široké dostupnosti a dobré podpoře software. S Galaxy A55 není k dispozici v USA, zde je pět androidních telefonů, které perfektně zaplní mezeru po něm a jsou stojí za vaše peníze.

Prvním doporučeným modelem je **Google Pixel 6**, který nabízí vynikající kvalitu fotoaparátu a plynulý chod díky čistému Androidu a pravidelným aktualizacím. Dalším skvělým výběrem je **OnePlus 9**, který se pyšní elegantním designem a vysokým výkonem díky špičkovému hardwaru.

Mobilní telefony od **Xiaomi** jsou vždy skvělou volbou pro ty, kteří hledají dobrý poměr cena/výkon. **Xiaomi Mi 11 Lite** je atraktivní a cenově dostupný smartphone s dobrou kvalitou fotoaparátu a displeje.

Pokud preferujete alternativní značky, pak by se **Nokia X20** mohla stát vaším novým favoritem. Tento smartphone nabízí čistý a bezpečný software a slibuje dlouhou životnost díky pravidelným aktualizacím.

A teď k FAQ:

1. Proč se Samsung rozhodl nepřivést Galaxy A55 do USA?
2. Jaké jsou hlavní výhody mobilních telefonů OnePlus 9 a Xiaomi Mi 11 Lite?
3. Jaký rozdíl můžu očekávat mezi telefonech s čistým Androidem a upraveným uživatelským rozhraním od výrobců?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/5-android-phones-perfectly-fill-gap-left-by-galaxy-a55/