Vypnout reklamy

5 aplikací, které by vám z AppGallery neměly chybět

Huawei AppGallery

Ti z vás, kteří mají telefony Huawei a nemají služby Google, tak byste měli zbystřit a podívat se na tento článek, kde píšeme o pěti důležitých aplikací, které nemají v telefonech Huawei chybět ani v roce 2021.

Telegram

Aplikace, která spojuje s rodinou a přáteli. Díky telegramu můžete s kamarády chatovat, využívat různé samolepky gifů a nechybí ani editace fotografií. Telegram umožňuje integraci aplikací třetích stran a například takto lze plánovat různá setkání nebo novoroční přání. Hry se dají hrát s více kamarády, stačí pozvánku poslat tomu druhému.

Aplikaci si stáhnete zde

Summoners War

Jedná se o akční fantasy RPG hru, kterou naleznete i na Google obchodě. Hrajete až se 100 milióny hráčů po celém světě. Hra je oblíbená i ve své karetní podobě, ale nyní s námi a s touto hrou zažijete spoustu zábavy.

Hru si stáhnete zde

Deezer

Skvělé hity u vás doma. Přizpůsobte si seznam skladem i texty písní, které můžete začít zpívat. V aplikaci je i živé vysílání jednotlivých stanic. Proměňte tak váš obývák v karaoke místnost nebo tančírnu. To vše v bezpečí svého domova.

Aplikaci si stáhnete zde

TomTom Go Navigace

Pokud jedete na cesty, tak se určitě bude hodit kvalitní navigace ve spolupráci s TomTom. Navigace vám může pomoci se dostat na místo za lepší čas a to díky real-time zobrazení provozu, upozorní případně na radary a pokud nebudete online, tak vše funguje i v offline módu. Například, když vjedete do tunelu.

Aplikaci si stáhnete zde

AliExpress Shopping App

Pro milovníky nakupování je tady aplikace AliExpress. Lze takto nakoupit elektroniku nebo dokonce i nábytek. Nabídka prodejců je nekonečná. Spousta výprodejů, parádní cena.

Aplikaci si stáhnete zde